Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mentek a babával külön...

Ti mentek a babával külön nyaralni, akár kettesben is? Baj, hogy mi így csináljuk?

Figyelt kérdés

Pár ember meglepődött, hogy én elmegyek úgy is nyaralni, hogy a férjem nem jön velünk. Pl. elmegyünk apukám hajójára Horvátországba, vagy a barátnőimmel és az ő gyerekeikkel Olaszországba, stb. De mikor volt a kánikula és pont itthon voltunk, akkor is lementünk a tengerhez és a barátom péntek délután jött utánunk vasárnapig, hétfőig.


15 hónapos a lányunk, szerencsére imád utazni, az autóban, repülőn, hajón sem szokott gond lenni.


Tényleg ennyire extrém lenne, hogy van, amikor apa nélkül indulunk el?


2017. aug. 18. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem extrém. Mi is szoktunk így szabadidőt adni egymásnak. Másképp nem megy, sok segítségünk nincs. Rendszeresen sakkozunk, hogy mindkettőnknek legyenek szabad napjai, amikor teljes csendben és nyugalomban pihenhet, és persze a gyerekekkel együtt lenni is jó. Család vagyunk attól, hogy nem vagyunk sülve-főve együtt. Nálunk 2 kicsi gyerek van. Kell mellettük a pihenés!
2017. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem baj, a ti dolgotok. Mi nem szoktunk ilyet és még egyetlen ismerősömtől sem hallottam hasonlót.
2017. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, mások nem olyan kőgazdagok, hogy hajójuk legyen Horvatorszagban, meg leugrodjanak baratnozni Olaszorszagba. Mas örül, ha összegürcöl egy nyaralásra valót, amikor nyilván együtt megy a csalad.
2017. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jafnrétti ***** válasza:

Szerintem ebben semmi kirívó nincs, főleg, amíg anya otthon van a babával, apa viszont dolgozik, és nem látja előre, hogy mikor lesz kánikula, hogy akkora időzítse a szabadságát. Ha van hová menni, hülye lenne az ember otthon ülni a melegben.

Mentem már én is a gyerekekkel, plusz más családtaggal pár napra Balatonra, vagy ide-oda, amikor a férjem dolgozott, és esélytelen volt, hogy elszabaduljon.

Ő amúgy is utál strandolni, neki megváltás, hogy nélküle is el tudunk menni :)

2017. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mások még gyerek nélkül kettesben sem mennek sehova az országhatáron kívülre és nem csak azok nem mennek, akiknek nincs pénze. Ezért egyeseknek persze fura, meg hú meg hű meg há, hogy mik vannak...
2017. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!