Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan próbáljam rávenni a...

Hogyan próbáljam rávenni a feleségem hogy közösen vigyük el a lányunkat a szüleimhez?

Figyelt kérdés

1 hónapos a lányom amikor 1hetes volt eljött az édesanyám megnézni. Én nem voltam otthon de a feleségem úgy fogadott hogy az anyám azt mondta a lányunkra hogy füli. Nagyon megharagudott e miatt. Családunk többségének picit kiálló füle van mint ahogyan nelem is.

De nem csak az a gond, szerinte nem nagy mama aki csak egyszer látja az unokáját és még egy 1000ftos bodyt sem hozott. Bár szerintem ez a két utolsó kizárólag még egy ok, bár az első miatt tény és való igaza van.


2017. aug. 18. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem akadtam volna ki ezen, szeretetből is mondhatta. A helyzettől függ.

Messze lakik?

Fura, hogy nem vitt ajándékot, de önmagában ezért sem sértődnék meg.

2017. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem vinném a babát,ilyenkor még csak szokatod a levegőhöz,napfényhez,stb nem hurcibálod ide-oda.

Ajándékot pedig illik vinni! Ezt tudnia kellett volna.

Az én anyósom is mindig hoz. Bár sokszor végzi az ajándék a kukában,de legalább hoz!


Az én kislányomra (17 hós) pl férjem minden rokona azt mondja,hogy de furi. Ez ott tájszólás,azt jelenti,aranyos,vagy valami ilyesmit. De idő kellett hozzá,hogy megszokjam :)) .

A füli-ért nem.haragudtam volna meg,ha tényleg füli :)

2017. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi az a "füli"?
2017. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról,hogy gyermekágyi időszak alatt az anyuka ne nagyon mászkáljon. Azért van az a 6 hét,hogy a szervezete erőre kapjon. Anyósnak kellene vinnie a forró húslevest,komatálat,egyebek...hogy megfordult a világ,már a frissen szült anyukának kell körbehurcolni a babát a rokonságon?!?....
2017. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nincs igaza.

Lehethogy mėg nem élte belemagat a nyagymamaságba.

Az is lehet,hogy neki nem az unoka körül forog a világ.

Az hogy nem vitt ajándékot,hàt szerintem nem kötelező.

Füli te is az voltál (meg ő is gondolom) emiatt fujni rá hülyes3g.

2017. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!