Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem esik rosszul...

Csak nekem esik rosszul apósomtól hogy fel sem köszöntötte a kisfiam?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamat ma köszöntöttük apósomnál. Semmilyen ajándékot nem kapott tőle. Nagyon rosszulesett. Ok hogy ő főzte az ebédet meg vett egy tortát az Auchanban de ez egy gyereknek nem ajándék szerintem. Már karácsonyra se kapott semmit tőle, pedig az elsö karácsonyra meg szülinapra még vett valamit. Attól meg főleg rosszul esik hogy a férjem bátyja részéről a másik 2 unokája mindig kap ajándékot. Még csak az se lehet hogy szerinte ilyen kicsinek nem kell mert amikor a másik unoka volt ekkora 14 éve egy 40000 Ft-os elektromos kismotort kapott ami akkor bazi sok pénz volt. Van még valahol ahol ilyenek vannak? Hogy teszitek túl magatok rajta? Nagyobb gyerek hogy érti ezt meg?
2017. aug. 20. 14:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Nalam az exem ugyanilyen. Van egy masik fia is, neki mindent, a mi kozos gyerekunknek meg soha nem vesz semmit. A ket eves szulinapra sem. Na, ez a gaz!
2017. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire felhaborit hogy a masik ket unoka kap ajandekot a te fiad meg nem akkor hajra allj oda aposod ele es kerdezd meg tole oszinten hogy miert van ez? mert itt szerintem senki nem fogja tudni megmondani neked hacsak nem olvasgatja veletlenul aposod is a gyakorit...

ha meg nem mered tole megkerdezni akkor meg torodj bele es ne sirankozz ezen. orulj neki hogy foglalkozik veletek a te apaddal ellentetben. nem csak az lehet ajandek ami sok penzbe kerul...

2017. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%
Nalam az exem ugyanilyen. Van egy masik fia is, neki mindent, a mi kozos gyerekunknek meg soha nem vesz semmit. A ket eves szulinapra sem. Na, ez a gaz!
2017. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A 40000-es kismotort sem azért irtam hogy ilyen ajándékot vártam el. Csak hogy érzékeltessem hogy nem az elv miatt nem ad ajándékot hogy kicsi még és minek, mert anno a másik unoka kapott. És bocsánat, de szerintem igenis gáz hogy ennyire mashogy áll hozzájuk.


Ez olyan mintha valaki az egyik gyerekének bazidrága ajándékot vesz a másiknak meg zoknit vagy semmit. Nem az anyagi része a gond hanem az elv. De nem mindenki érti úgy látom.

2017. aug. 20. 15:25
 15/25 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem szimplán nem csíp téged apuka és ezért a tőled származó unoka sem a szíve csücske. Ezt nem hiszem hogy a képedbe fogja mondani, szóval nyeld le a békát és lapozz. Mindenki jobban jár.
2017. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A másik menyét kevésbé csipi :) Ha engem utálna is akkor is a fiának a gyereke amúgy.
2017. aug. 20. 15:54
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy igen, tudom hogy a fiának a gyereke. ;) Csak vannak akik ennek ellenére másképp néznek arra az unokára.
2017. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Én értem, amit mondasz, de nekem ez nem esne ennyire rosszul. Az ő dolga, hogy kinek mit vesz, ajándék lonak ne nézd a fogát, örülnék az auchan-os tortának is, amúgy ha valamire szüksége van a lányomnak azt én is meg tudom venni neki. És nem szoktam összehasonlítani az ajándékokat.
2017. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nincs mit összehasonlitani mert az egyik unoka szokott kapni ajándékot a másik meg nem. Tortát alapból kapnak szülinapra. Nem az a baj hogy 1000 Ft-tal olcsóbb lett az egyik gyerek ajándéka.
2017. aug. 20. 16:46
 20/25 A kérdező kommentje:
Furcsa hogy másnak nem esne rosszul ha igy hátrányosan kivételeznének a nagyszülők a gyerekével. De lehet én vagyok rosszul összerakva.
2017. aug. 20. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!