Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem esik rosszul...

Csak nekem esik rosszul apósomtól hogy fel sem köszöntötte a kisfiam?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamat ma köszöntöttük apósomnál. Semmilyen ajándékot nem kapott tőle. Nagyon rosszulesett. Ok hogy ő főzte az ebédet meg vett egy tortát az Auchanban de ez egy gyereknek nem ajándék szerintem. Már karácsonyra se kapott semmit tőle, pedig az elsö karácsonyra meg szülinapra még vett valamit. Attól meg főleg rosszul esik hogy a férjem bátyja részéről a másik 2 unokája mindig kap ajándékot. Még csak az se lehet hogy szerinte ilyen kicsinek nem kell mert amikor a másik unoka volt ekkora 14 éve egy 40000 Ft-os elektromos kismotort kapott ami akkor bazi sok pénz volt. Van még valahol ahol ilyenek vannak? Hogy teszitek túl magatok rajta? Nagyobb gyerek hogy érti ezt meg?
2017. aug. 20. 14:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, az én tatám 12 évesen látott először és 18 évesen utoljára, ennek több-több éve. Soha nem kaptam semmilyen ajándékot. Az első unokája vagyok.

Mégsincs lelki sérülésem...

Lépj túl rajta. Csinált finom ebédet és vett tortát. Nekem még annyit sem volt hajlandó.

2017. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 babyboom567 ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Máshol is van ilyen.Azt tudod csinálni,hogy -elfogadod hogy ilyen

-megkérdezed az apósod,hogy miért csinálja

-megemlíted a férjednek,hogy mit érzel


Különben az én apám kb másik bolygón él,2-3 éve az akkor még egyetlen 6 éves unokájának azt adta karácsonyra,így hangzott a beszélgetés

-Szia papa megjöttünk,képzeld karácsony van és jár a Jézuska mindenhol,hoz ajándékot,biztos itt is volt.

-Kis unokám,papa nem vett neked semmit,mert 3 dimenziós tévére gyűjt magának.


Szerintem ezt sehogy nem lehet elfogadni,És a legnagyobb gáz,hogy nem is érti,hogy mit csinált.

2017. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon rosszul esik. De örülök h a lányom nem fog erre emlékezni. Persze én nem felejtem el anyóséknak. De inkább nem törődöm vele.


A mi történetünk:

Elmentünk a nagyszülőkhöz hétvégére münnepelni a lányom 2. szülinapját. Anyuék tortával, ajándékkal ebéddel vártak.

Másnap anyósékhoz mentünk. (Egyébként jó a viszony, szerencsére rendes anyósom, apósom van. Nincsenek konfliktusok)

Megérkeztünk, beszélgettünk, ebédeltünk. De nem mondtak semmit a lánykánknak.

Majd jött dédi. Átadta az ajándékot, egy kis gyümit, amit szedett a kertben :)

Felköszöntötte szépen a kincsit, ott mindenk előtt.

Nem hiszem h nem esett le az otthoniaknak h halihó!!!!

Nem érdekelne az se h elfelejtették, és nem vettek semmit. De azért egy boldog szülinapot elvártam volna :(

Ez van!

Az hagyán h nekem rosszul esett. De a férjem olyan rosszul érezte magát! Szó szerint még ő szégyenlte magát, mert a szülei egy Boldog Szülinapot nem mondtak az unokájuknak.

Persze a bátyja ( mivel ott laknak) mindig felvoltak, vannak köszöntve. Még a mi részünkről is

2017. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
De amúgy én nem értem, mikor valaki ilyet nem mond a férjének. Miért nem lehet erről beszélni, milyen a ti kapcsolatotok? Én biztos mondtam volna, ahogy eljövünk, hogy azért nekem rohadt érdekes, hogy a többi unokája mindig kap ajándékot, nem?
2017. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is piszkálná a csőrőmet neaggódj. Sőt nem is bírnám szó nélkül hagyni, hiszen az én gyerekem semmivel sem kevesebb a másik unokánál. Ha elmondanám ami a szívemet nyomta és nem változatana az após a hozzáálásán akkor hagynám a fenébe. Hiszen ha majd felnő a gyerek úgy is észre fogja venni, h az öregapja kivétélezik a többi unokával.. akkor meg a gyereked eldönti, h milyen kapcsolatot akar vele ápolni.


Itt nem csak az ajándékról van szó ha ezzel kivétélezik akkor biztos vagyok benne, h más dolgokkal is.

Olyan nagy dolog lett volna venni annak a két éves gyereknek valami kis apróságot? , h értékeljen egy 2éves egy áruházas sz*r tortát? Az ebéd az nem is a gyerekről szólt igazán, hiszen ha nem lett volna szülinapja akkor is lett volna kaja.


Amúgy az én öreganyám is ilyen. Egyik unokáját mindig is istenítette.. kamasz koromba meguntam, h állandóan azért teperjek, h legalább egy kicsit is úgy szeressen ahogy a másikat.. És most meg lehet nézni.. Csomó mindent elvárna tőlem, de most örüljön, h rá nézek 10percre, h él-e még.

2017. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!