Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van rajtam kívül bárki akit...

Van rajtam kívül bárki akit még az anyján kívül soha senki nem köszöntötte fel a születésnapján?

Figyelt kérdés

24 vagyok, férfi. Soha nem voltak barátaim, pedig mindig barátkozok, de nem vagyok szimpatikus az embereknek. Gyerekkoromban se hívtak meg soha bulikra, sehova. Soha, senki nem hívott még fel az anyámon kívül hogy boldog születésnapot kívánjon. Sokat álmodozok hogy milyen lehet egy szülinapi buli ahol engem ünnepelnek. Már elkezdtem titkolni mikor születtem, mert kezdett kínossá válni hogy egyszer sem szólal meg a telefonom a munkahelyemen. A közösségi oldalakon is látszik hogy nekem senki sem ír.

Amúgy más ügyben se szokott senki keresni, már gondolkodtam hogy nem is kéne nekem telefon, csak az internetet használom rajta.


Felnöttként tudtam meg, hogy gyerekkoromban azért voltam kiközösítve mert az apám sok ember életét tette tönkre (sokan vesztették el a pénzüket miatta, sok ismeröse-barátja feleségével vagy egyetemista lányával feküdt le). Emiatt tiltotta meg minden szülö hogy barátkozzanak velem óvodában, általánosban. Feltünö volt gyerekkoromban hogy hiába köszöntem bárhol, nem viszonozták a felnöttek (mondjuk a boltban). Emiatt nem alakulhatott ki bennem a szociális viselkedés. De kedves vagyok és törődök másokkal, csak furcsának tart mindenki. Nem ismerem fel a rosszindulatot, ha nem kedvel valaki azzal is kedves vagyok.


2017. máj. 9. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Mivel emberi lények között éltél, kialakult benned szociális viselkedés.


Menj pszichológushoz, mert az utolsó mondatod autista emberre utal!

2017. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 miért utalna arra, hogy autista? Egyszerűen csak barátokat akar, és ahhoz is kedves, akihez talán nem kéne.


Kérdező! Először is sajnálom, hogy gyerekkorodban ilyen undorító megkülönböztetés ért olyan dolog miatt, amiről te nem tehetsz (gratulálok a többi gyerek szüleinek).

Olyan nincs, hogy senkinek nem vagy szimpatikus, csak elegyedj szóba valakivel és beszélgess, keress hasonló beállítottságú embert, segíts annak, aki úgy érzed, megérdemli. Biztos van a többiekkel közös témád, csak beszélj, mosolyogj. Akár te is felajánlhatod, hogy ha raertek, beültök valahova dumálni.

Ha meg esetleg teljesen megbélyegeztek, keress masik közösséget (ha kell munkahelyet is), és ismerkedj. Csak próbálj pozitív lenni, és mosolyogj.

2017. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy 44 éves nő vagyok. Bocsi,hogy ilyen idősen írok neked ! Nekem egy ugyan olyan idős fiam van mind te és sok haverja van. A lányom hét évvel fiatalabb tele szertetettel és még sincs egy barátnője sem és haverjai sincsenek. Nekem sem voltak barátaim és most sincsenek. Ezt csak azért írtam le,hogy tudd nem csak te vagy ilyen helyzetben , nagyon sokan vannak így. Mindig is tudni akartam miért van ez ,hogy valakinek sok barátja van valakinek meg soha senki,attól függetlenül,hogy mit tett és mit nem és sajnos ez teljesen tönkre teheti az embert lelkileg !
2017. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondjuk,hogy a külsőddel van a baj, és esetleg ezért nem vagy szimpatikus, vagy a belső kisugárzásoddal van baj .
2017. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet tanulj meg . Sose legyél azért kedves az emberekkel,hogy kedveljenek. Saját tapasztalat. Én is így voltam és azért nem kedvelt jobban senki mert kedves voltam vele. Most hogy szókimondóbb vagyok és egy kicsit szemetebb mintha jobban foglalkoznának velem !
2017. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ! Engem a névnapomon senki de még az anyám sem. Pedig párkapcsolatban élek. "Kur.ára szeretnek engem is !"
2017. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem anyámon kívül külföldi netes ismerősök szoktak felköszönteni. xd Akiket a való életben ismerek, azok nem.
2017. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!