Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon gáz, ha azt kérem...

Nagyon gáz, ha azt kérem apósomtól meg a fiától, hogy ne jöjjenek be szülés után a kórházba, majd jöjjenek, ha hazajöttünk?

Figyelt kérdés
Kötelező fogadni öket? Elözöleg is koszosan megjelentek, pont mikor már nem tudom, hogy mit csinálhattam végre volna.
2017. jún. 16. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha otthon lesztek se menjenek koszosan egy pár napos babához.
2017. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Kérheted és nekik tiszteletben kell tartaniuk. De, ha mondjuk olyan kórházban szülsz, ahol csak üvegfalon keresztül láthatnak, azzal nincs gond.


Otthon meg megkéred őket, hogy vegyék le a cipőt, a koszos inget (adok akár újat), irány jó alaposan kezetmosni. És én vagyok annyira karakán, hogy ott álljak felette, és nézzem, hogy jól mos-e kezet. Nálam volt, hogy nem adtam oda a gyereket. Nem tetszett az embernek, de nem érdekelt.


Különben nem értem, hogy az "apósomtól meg a fiától" alatt azt érted, hogy a férjed a testvére és apja ne menjen be a kórházba, vagy a férjed és az apja?

2017. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz csak vannak akik nem értik meg, hogy az újdonsült anyukának van elég baja.
2017. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, a másik fia, nem az apuka. :)
2017. jún. 16. 08:03
 5/13 A kérdező kommentje:

Üvegfalas kórház. Nagyon fárasztó volt, hogy állandóan, maponta 2x is bejöttek....aludni nem tudtam, pedig jó lett volna.

Nem lenne kötelessége a frissen szült anyukának vidáman várni az érdeklödö látogatókat?

2017. jún. 16. 08:06
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem! Én is megmondtam az újdonsült nagyszülőknek kedvesen, hogy egyszer jöjjenek be, nézzék meg a babát. De mind ott voltak a szülőszoba előtt 8 órát míg vajúdtam. Majd a 4 nap délelőtt és délután is jöttek. Ja és még a testvéreik is meg az én unokatestvéreim is. Ha még egyszer szülök nem fogok senkit se fogadni kivéve a kis családomat.
2017. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy ha jönnek, akkor is, ha mondom, hogy ne, nem fogok kimenni.
2017. jún. 16. 08:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Mit szólt a személyzet, hogy végig a szülöszobánál várakoztak ennyi idön át?
2017. jún. 16. 08:18
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Örülj, hogy üvegfalas a gyerekágy! Na én ezért nem lennék hajlandó máshol szülni. Ott csücsülnek körülöttem a szobatárs rokonai bent a szobában, brrrr. Én a Szt Imrében szültem, hála Istennek oda nem engednek be senkit a gyerekágyra! Van egy barátnőm, ő már szült 4 gyermeket. Mindig úgy volt, hogy simán megmondta. Szülésnél a férje legyen bent, szülés után a férjén kívül SENKI , még az anyja sem (!!!) jöjjön látogatni, mert idegesíti. Csak a férje jöhet, a többiek csak utána, ha otthon vannak. Aki ezen meg mer sértődni, az meg is érdemli!
2017. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor orulok, hogy kulfoldon szultem, es senki rokon nem volt meg a kozelben sem.
2017. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!