Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok h állt be a rendszer?

Nálatok h állt be a rendszer?

Figyelt kérdés

a kisfiam 6,5 hónapos és az étkezése úgy néz ki h

7 körül tápszer

10:30 körül úgyszint tápszer

14 körül főzelék

18 körül tejpép

21 tápszer


na az utolsó tápszert már nem is kérné hisz nem éhes, de ugye meg kell lennie az 5 etetésnek. este viszont már nagyon fáradt 9 körül. h tudjak variálni rajta? eddig jó volt mert 6kor fent volt reggel és ugye 1 órával hamarabb volt minden.na de most emiatt nem fogom felkelteni :D tudtok segíteni nekem? vagy maradjon minden így?



2017. aug. 23. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt:


- Reggel 7 tápszer

- Délelőtt 10-11 fele gyümölcs vagy zöldség

- 2 fele tápszer

- 5-6 fele tejpép

- 9kor vacsi tápszer


Én a helyedben simán megfürdetném amikor látszik, hogy kezd fáradni és akkor a vacsi tápszer biztosan időben lesz. Mi pont emiatt állunk neki fél 9-kor a fürdésnek. Így 9-re épp kellő fáradtsággal eszik és egyből el is alszik.


Amúgy én nem a szabály szerint variálnék, hanem rá figyelnék, hogy hogy éhes. Nem szabad megtömni sem ha nem éhes - és nem alultáplált.

2017. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maradjon így szerintem egyelőre, majd ha a tízórait váltod ki, adhatsz gyümölcsöt magában és akkor valószínű korábban fogja kérni az ebédet, majd a tejpépet is.
2017. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!