Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármas ikerlányoknak mely...

Hármas ikerlányoknak mely neveket adnád?

Figyelt kérdés

Abc rendben kivalasztottunk 3-3 szamunkra tetszo nevet, ezek a befutok, dönteni nem sikerült :D :


Alba-Adria-Adél

Belinda-Bibiána-Bonita

Csenge-Csilla-Csobilla

Dalma-Diána-Dorottya

Dzsenet-Dzsesszika-Dzsenifer

Éda-Émi-Éva

Elizabet-Emilia-Eudoxia

Franciska-Fruzsina-Florentina

Gerda-Gitta-Gréta

Hadassa-Hanna-Helza

Izabella-Imola-Inez/Ivett

Jente-Júlia-Johanna

Kármen-Kiara-Korina

Lina-Lara-Lejla

Madlen-Megara-Marléne

Maja-Mása-Mira

Nina-Nola-Nita

Oana-Olivia-Orsi

Pamína-Paula-Polina

Ramira-Romina-Rubina

Ramona-Rebeka-Regina

Sába-Stella-Sárlott

Szabina-Szavanna-Szofiana

Titanilla-Tamara-Tímea

Vanessza-Violetta-Viviána

Zahara-Zamira-Zille

Zsaklin-Zsüliett-Zselyke


2017. aug. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
51%

Ha egyforma kezdőbetűset szeretnél akkor szerintem a legjobbak

Izabella-Imola-Inez

Ramona-Rebeka-Regina

Titanilla-Tamara-Tímea


De én sem adnék egyforma kezdőbetűs neveket ikreknek. Így is rengeteg mindenben fognak hasonlítani és a suliban is könnyebben megjegyzik őket.

Ebből a listából én így adnám

Titanilla-Imola-Pálma

Adél-Csenge-Diána

Olívia-Míra-Gerda

Egyébként nagyon szép nevek vannak a listán!

2017. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
65%

Igazából egyik párosítás sem tetszik olyan nagyon, de külön-külön vannak szép nevek.

Ezek a legtaszítóbbak számomra :

Belinda-Bibiána-Bonita

Dzsenet-Dzsesszika-Dzsenifer

Nina-Nola-Nita.

Egy cigány vagy mexikói családba tudnám elképzelni. Az meg hogy az ősmagyar nevet simán egyberakod pl. egy arabbal, nahát ez no comment. Egyszer Zsüliett, máskor Csenge, aztán Zahara. Ilyet még nem láttam komolyan. Mondjuk ti dolgotok.

Ami részben tetszik :

Csenge-Csilla, de NEM Csobilla.

Dalma-Diána, de Dorottya nélkül. Inkább Dóra, mert abban nincs fosás hangutánzó szó.

Titanilla helyett más + Tamara, Tímea.

Jente helyett más + Júlia, Johanna.

Amit lehet még én is adnék :

Ramóna-Regina-Rebeka.


Ami pedig az ikres témát illeti, sok ikerpár van a mi családunkban. Nem egynek ugyanaz a kezdőbetűje, pl. anyunak és egypetéjű iker nővérének is. Egyiknek sem volt belőle különösebb problémája. Lehet teljesen más neve is egy ikerpárnak vagy testvéreknek, sőt több év korkülönbséggel testvéreknek, akkoris lesz, aki keveri őket. Rengeteg érthetetlen ember van, főleg öreglány. Nevezheted akár Pannának, Zsófiának, Amirának is a gyerekeidet, akkor sem fogja mindenki felfogni melyik melyikük neve. Suliban is volt Alex osztálytársam. Bátyja Joshua és 5 évvel idősebb. Mégis sokszor Joshua volt Alex egyes tanároknak. Egyébként külföldről van szó, de Magyarországon is ugyanez van. Főleg pl. Nóra-Dóra tesvéreknél, mert úgy tudom nem ritka.

2017. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
47%

Ezeknek a java része szerintem kifejezetten ronda név, kérdező. Ennyire összecsengőt sem adnék nekik egyébként: legyenek csak egyéniségek.


Ramóna, Rubina, Alba, Hadassa, Zahara, Zsakli, Zsüliett, Zselyke, Megara, Marléne, Oana, Sárlott (ez a SÁRlott külön gáz), Kiara, Kármen, Lara, Florentina, Eudoxia,Émi, Dzsenet, Dzsesszika, Dzseniffer, Csobilla, Csenge, Bonita ... Iszonyatosan csúnya/kínos/nevetséges nevek, sajnálom.

2017. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
45%

D-sek

I-sek (Inezzel)

L (de Leilaként szebb)

R-ből a második csapat

T-sek (bár a Tímea nekem kirí a másik kettőből)


Ennyi :)

2017. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😇 jajj milyen nehéz is ez :D
2017. aug. 25. 11:47
 26/74 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Mindegyikben van egy, ami nekem nem tetszik.

És semmiképp nem adnék nekik egyforma kezdőbetűs nevet, hanem totál eltérőt. Amúgy sok szép nevet felsoroltál, én ezek közül választanék, de vegyesben.

És gratulálok!!

2017. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves utolsó 😇

Te melyiket neveket valasztanad? :)

2017. aug. 25. 12:21
 28/74 anonim ***** válasza:
31%

Olyan nincs ahol nem tök egyformák a nevek? Ez így zavaró. De ha mindenáron választani kéne:

Izabella-Imola-Inez

Titanilla-Tamara-Tímea

Ramóna-Rebeka-Regina

Dalma-Diána-Dorottya


A többit semmi pénzért, nekem túl idegenek és erőltetettek, valamint a legtöbb cska becenév, felnőtt nőnek komolytalan.


Ha én rakhatnám össze ezekből az én hármasomat:

Júlia-Éva-CSilla

Olívia-Izabella-Emília

Dorottya-Rebeka-Korina

2017. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Szerintem ne adj nekik olyan neveket amelyek 1-2 betűben térnek el egymástól.Sokszor nem lehet majd érteni hogy kinek szóltok,és amíg ők nem beszélnek tisztán,nem lehet majd érteni hogy kit említenek éppen.Szerintem ne adj olyan nevet amilyet még életükben nem hallottak mások,és a fellengzős és béna Sárlott és társait is kerüld.Szegényeket csúfolni fogják ilyen nevekkel.
2017. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy lemondunk a közös kezdobeturol:) Csak ez adott valami támaszt azért kezdtünk így gondolkodni :)

A Rubina egyébként belopta magát a szívünkbe :) lehet, hogy ez marad is fixre. ....olyan nehéz ez :) nagy felelősség 😇

2017. aug. 25. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!