Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve. Mindenki...

El vagyok keseredve. Mindenki babája már 2-3 hónapos kortól végig alussza az éjszakát, csak az enyém nem?

Figyelt kérdés
Fiam 5 hós, 2 fogacskája van már.Csak anyatejes, bőven van tejem, már 8 kg. Éjjelente átlagosan 3 kel és szopizik.Ez normális?
2008. okt. 20. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne legyél elkeseredve,kisfiam is 5 hós és még mindig többször felkel szopizni,főleg most ,hogy fáj az ínye!Fogacska még nincs:-(

Van egy kedves ismerősöm neki 1 éves a kisfia és még mindig nem hajlandó átaludni az éjszakát!!!Én is naon várom már mert eléggé fárasztó,de nem lehet mindenki sajnos szerencsés ebben.Kitartás minden baba más,nincs két baba egyforma szokással.Jó babázást és sok-sok türelmet!:-))

2008. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 5 hónapos elmúlt, de még mindig fölkel enni. Éjjel még hajlandó cicizni, de tápit is kap mellé. Ma jó éjszakánk volt, fél 6kor ébredt, de éjjel kettőtől bármikor ébrdhet.

Kitartás.

2008. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom sokszor szopizik éjjel és már 8 és fél hónapos. Engem marhára nem érdekel más babája, hisz tudom, hogy ez mennyire jótékony hatású. Ráadásul éjjel termelődik a legtöbb tej..

Fáradt vagyok, de megtérül hidd el!!

2008. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én sem tudom még elképzelni hogy az enyém valaha is átalussza majd az éjszakát. óramű pontossággal ébred éjjel 2X. 3 hónapos baba anyukája
2008. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi okod az elkeseredésre, a legtöbb baba nem alussza át az éjszakát egy huzamban. Kinek mit jelent az hogy átaludja az éjszakát? Azt hogy este 10-től reggel 7-ig alszik nem hiszem sok baba megcsinálja 5-6 hónaposan. Sokan arra is azt mondják hogy átaludja ha csak egyszer kell fel hajnalban, de lehet hogy utána már nem is alszik vissza reggelig. Az is elég fárasztó lehet. Az én lányom 15 hónapig szopizott és addig fent is volt minden éjjel akár kétszer is de szopizás után mindjárt aludt is tovább. Én nem éreztem fárasztónak mert nem voltunk fent hosszab ideig soha. Szerintem ha ő igényli még éjjel a szopit mert megnyugtatja akkor add neki, ne foglalkoz másokkal nem vagyunk egyformák mint ahogy a babák sem.
2008. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia ne keseredj el nekem is a 4 hónapos kisleányom éjjel 2-3 alkalommal felébred szopizni.Kisfiam sem aludta átt az éjjelt míg szoptattam 18 hónapig.Ez szerintem azért van mert az anyatej nagyon hamar megemésztődik.
2008. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél elkeseredve, semmi okod rá! A kisfiam 3,5 hónapos, összesen 3x fordult elő, hogy átaludta az éjszakát. Ez pár nappal 3 hónapos kora előtt volt, 2 éjszaka este 1/2 10-től reggel 1/2 6-ig, egy éjszaka pedig este 1/2 10-től reggel 1/2 7-ig aludt. Én meg virrassztottam ezen a 3 éjszakán 1/2 4-től, mert akkor szokott felkelni enni. Féltem, nehogy valami baja legyen, és folyton azon gondolkodtam, hogy felébresztem enni. Ezután meg elkezdett 3 óránként ébredni kb. 1-2 hétig, most pedig kb. visszaállt a 1/2 4-es kelésre.

Igen, írták már, hogy éjjel termelődik a tej, és az éjjeli szopizás nagyon jó hatással van.

2008. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kisfiam is 5 hónapos, ő 2.5 hónapos korától átaludja az éjszakát (este 9-reggel 7-ig). Sajnos csak 2.5 hónapig tudtam szoptatni, és azóta alszik éjszaka amióta tápszeres. Sokáig nagyon bántott, mert nem így képzeltem el, rengeteg tejem volt csak begyulladt a mellem. Tudom fárasztó ez az időszak, de örülj, hogy a gyereked a legjobbat kapja: anyatejet!

Mindenkinek megvan a maga keresztje.

Kitartás!

2008. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapos és még felkel éjjel enni(tápszeres), van amikor kétszer is! Én most kezdem fársztónak érezni az éjjeli etetést, de nincs mit tenni! Teáztatni nem akarom, mert vékonyka, de nem is tudnám, mert akkor éhes, és nem fogadja el a teát.

A te babád ráadásul anyatejes, ami nagyon jó, add csak neki, meglátod majd magától leszokik az éjjeli evésekről.

Én igazából azokat a kérdezőket nem értem, akik pár hetes gyerektől elvárnák, hogy átaludja az éjszakát! Párszor már felment bennem a pumpa, olyan kérdések láttán.

Kitartás, és jó babázást!

2 gyerek anyukája

2008. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon rám fért a megnyugtatás, azt hittem, hogy én csinálok vmit rosszul.
2008. okt. 20. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!