Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy gyerek egyik nagyszülőj...

Ha egy gyerek egyik nagyszülője cigány, ki jöhet rajta?

Figyelt kérdés

Az apai nagyanyja az, de rajta sem látszik, csak annyi, hogy fekete a haja. Nagyon szép asszony, ő sem az a tipikus roma, arcra sem.

A férjemről se mondaná meg senki, én sem tudtam nagyon sokáig. Világos barna haja van, a tesója pedig vörös.

Annyira meg sem fordult ez a fejemben, de anyám ijeszteget. Én is teljesen a nagyanyámra ütöttem, arcra a hasonmása vagyok. Tanultam genetikát, de nem tudom kiszámolni.

Mondjuk engem az sem érdekelne, ha meglátszik rajta :) Fiam lesz.


2017. aug. 28. 14:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés feltevésért, itt amelyik kérdésben szerepel a cigány szó, azonnal törlik. Pedig ez nem sértés.
2017. aug. 28. 14:16
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
És ha kijön, akkor mi lesz? Lesz egy muzsikus a családban, tezsvírem.
2017. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű, de állítsd le anyádat a hülyeségről.
2017. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves "testvérem"! Te itt éled az életed? Minden kérdésre először válaszolsz!
2017. aug. 28. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Na és ? Kit érdekel ? Persze az előítélet... Különben a keverék gyerekek (bocsánat hogy nem tudom pontosan nem sértegetni akarlak ) igenis szépek . Ismerek roma sváb magyart is nem látszik rajta. Ellenben sváb magyart is aki tiszta boxos,roma vér kizárt. Tehát ez van 😊
2017. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Aki szégyenli a gyereket ,talán előzetes családfa kutatást kellett volna neki végezni. Ebből is látszik ki a "cigány" nem a bőre miatt ,hanem mert ilyen a saját gyerekével.
2017. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én azt tapasztaltam.

Van két testvérpár ismerősöm, akiknek az egyik nagyszülőle az. Egyik helyen a nagymama, másik helyen a nagypapa. Ha jól tudom, a nagymamán nem látszott a dolog, csak most, hogy idősebb. A másik családban a nagypapán pedig igen. Mind a négy ismerősömön meglátszik. Nem rí le róluk, az igaz, de észre lehet simán venni.

Ez persze nem garantálja, hogy nálatok is látszani fog, ki tudná azt megmondani? Az esély megvan rá.

2017. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Atyaeg!
2017. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Anyád tudja, hogy az unokájáról beszél? Megáll az eszem.
2017. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Visszaüthet de nem törvényszerű. Ismerek egy párt, apuka magyar, anyuka roma ( rajta rögtön látszik h az ) mindkét gyerekük hófehér bőrü...az kiütközik e az ő gyerekeinél majd nem tudni, érdekes ez a genetika. Ha téged amúgy nem zavar akkor ne foglalkozz vele, mind1 milyen a bőrszín, az ember számít!
2017. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!