Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet 1 éves kor...

Miért nem lehet 1 éves kor alatt tejtermékeket adni a babának? És régen miért lehetett? Az oké, hogy most fejlettebb az orvostudomány és allergiát válthat ki, de régen sem volt annyi allaergiás gyerek, ember.

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
De régen a tej az tej volt.....nem volt ennyi mű dolog mindenben.
2010. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Én adok neki!!!! Nem törődök ezekkel a marhaságokkal! :)
2010. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Osztom az előttem szóló véleményét!
2010. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Mert fajidegen fehérje. Egyébként meg régen nem voltak ilyen felmérések, úgyhogy nem tudhatod, hogy mennyi allergiás volt.

A mostanra felnőtt lakosság akik anno tejet kaptak megdöbbentő mennyisége allergiás és majdnem mind érzékeny a tejre. Gondolj csak bele, hányan vannak akik megisznak másfél-2 dl tejet és 10 percen belül rohannak a WC-re mert hasmenésük van.

2010. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Mert akkor a tápszergyáraknak kevesebb haszna lenne! Én is adtam mindhárom gyerekemnek,és most is a picinek. Egyik sem allergiás sem a tejre,sem más ételre. Viszont mindhárom erős,egészséges gyerek. A pici most egyéves,mindent eszik, úgy szalad már,mint egy kisnyúl. A tápszeres ek kövérek,de gyönge az immunrednszerük és a csontozatuk is. Elég az itteni írásokat olvasni,sok még 8-9 hónaposan sem áll fel!
2010. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Pff ugyan...akkor nagyon sok ember allergiás lenne minden 2. ez csak blabla.NA ismét le leszek pontozva de ez a véleményem! Amúgy valamire rákell fogni mindent!
2010. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
21:22-es így igaz:)!!!Egyetértek!
2010. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
21.21. Nincs igazad. Akik a tejre allergiásak,azok mind fiatalok,és már tápszereken éltek. A tejben nem élteidegen anyag van,hanem D vitamin és kalcium,amire a szervezetnek szükksége van. Régen nem is hallottak allergiáról. Ha valkinek hasmenése volt,az egy-két napig koplalt,de után éppúgy étkezett,ahogy előtte. Felénk sok 70-80 éves él,akik ma is művelik a kertjüket,és naponta megisznak -1 2 l tejet. Ez az egész csak propaganda,nem egyéb.
2010. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Komolyan annyira nem érdekel gyereketek egészsége, hogy legalább 1 éves korig ne adjatok neki tejet, ha mér nem szoptattok.

DM-ben 1200 forint a tápszer.

2010. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

21:22-nak

Gratulálok:-(((((

Az én fiam nem volt tápszeres 821 hónapig ciczett), mégis 1 évesen 12,2 kiló volt, alányom még ciczik, már 14 hónapos és ő most csak 11 kiló. ennek ellnére mind kettő elindult 11 hónaposan.

nem tápszertől lesz kövér gyerek, hanemmert pl 7-8 hónaposan danoninoval, túró rudival, keksszel tömik

2010. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!