Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós lányom mindíg kezét...

Edus83 kérdése:

4hós lányom mindíg kezét csócsálja meg tiltottam mindenkinek, hogy kezét puszilja fogdossa, de nagy szülőkkel lakunk és állandóan csak ezt csinálják! Mit tegyek? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szólj mindig, amúgy minden gyerekemnél ez volt, a kezüket simogatják "csak". Semmi bajuk nem lett, nem kell ennyire félteni, pár hónap múlva kint fog az udvaron kúszni-mászni. 4 hós már nem kicsi, és ráadásul nincs is nagy betegség szezon.
2010. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos náthás a babám,és engem zavar,tudom nem kéne ennyire féltenem de sajnos én ennyire féltem:)
2010. máj. 26. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer megkéred őket, és még egyszer, és még egyszer….. Ne durván, mivel együtt laktok és jobb a békesség.


Nálunk a kutyás kéz a téma állandóan, legszívesebben felrúgnám őket, de nem tehetem meg. A kutya rágja a kezét aztán kézmosás nélkül felveszik a gyereket, a pici meg bekapja, nyalogatja a kezüket . Nem értik, mivel náluk családtag. Én legalább megtehetem, hogy olyan ritkán viszem, amennyire csak lehet.

2010. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen nálunk is van kutyus és ők imádják,és szintén kézmosás nélkül Pankám is simiznék,meg kutyust is.
2010. máj. 26. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mond meg nekik h mossanak kezet mert ti is csak úgy nyúltok a babához.szépen megfogalmazva h ne legyen sértödés.
2010. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!