Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óóóriás mennyiségeket eszik....

Óóóriás mennyiségeket eszik. Ez normális? Van másnál is így?

Figyelt kérdés

Elmúlt 8 hónapos.

Például ebédre megeszik egy majdnem teli teásbögrényi főzeléket (az az öblös fajta, ehhez tudom hasonlítani a mennyiséget) és még az sem elég neki. Volt, hogy úton voltunk és megevett egymás után 2x190 grammos üveges kaját és az után is sírt, hogy kér még. Az otthoni főzelékek amúgy tartalmasak, sokszor hús is van benne és egyre inkább csak villával vannak törve..


2017. szept. 4. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdezem, mert körülöttem mindenki megkérdezi, hogy óó megeszik egy egész nagy üveggel? Mikor mondom, hogy az sem elég, akkor csodálkozva néznek..
2017. szept. 4. 12:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyit evett. Teljesen egészséges, bàr utána nem sírt... Én közben kínáltam vízzel is.
2017. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek sem egyforma az étvágya. Nálunk a legkisebb a kakukktojás, másfél évesen már lemegy egy üveg bébiétel egyszerre vagy kb ennek megfelelő mennyiségű házikoszt. Tápszerből most iszik annyit, mint a tesói már 2 hónapos korukban. Emellett pedig vasgyúró alkat. A bátyja volt "zabagép" már bébikorában is, ő 5 évesen felnőtt adagokat fogyaszt, és nyúlánk, már-már vékony. Amíg nem okoz kóros elhízást. A nővérük babaként még jól evett, majd elkezdett válogatós lenni, és kb 2 éves kora óta nem lett vastagabb. A negyedik gyerek szintén fiú az egyetlen a családban, aki a statisztikák szerint fogyaszt és nő :). Sztem nincs okod aggodalomra.
2017. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, kimaradt egy fél mondat: amíg nem okoz kóros elhízást, és egészséges ételeket eszik, addig biztosan nincs gond.
2017. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is képes volt ennyit enni. Főleg mikor pl tökkel szúrtam ki a szemét. Megevett vagy 400 gramm kaját aztán éhes volt 2 óra múlva.. akkor változott, mikor azt kezdte enni, amit mi. Legalábbis nem mérem azóta mennyit eszik :D szemre normális mennyiségnek tűnik, nem óriásadagnak. Persze laktatóbb is, mint a tökfőzelék egy jégkockatartónyi husival...
2017. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!