Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10hós már szépen...

Kisfiam 10hós már szépen lépeget a bútorba kapaszkodva. Csak a lábát néha olyan furán tartja mint a balatosok spiccben. Ez nomális vagy vigyük dokihoz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja máregy hónaja,szintén 10 hónapos.Mi voltunk nerológusnál,mert nekünk másokból járni kell, és azt mondta,hogy ne vezetgessük kézen fogva,lehetőleg minél kevesebet járjon, hogy ez elmúljon,mert ha megmarad akkor gondot okoz.Kompba,rugós hintába nem szabad tenni.
2010. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyit volt kompban? Ha kompozott, onnan jöhet a lábujjhegyen járás. Nem túl szerencsés. Fiam két hónapig kompozott, napi kb fél órát két részletben, 11-12 hósan. Ő is lábujjhegyen lépegetett, a járása alatt is megy így néha, főleg ha elfárad. A házidoki azt mondta anno, hogy ha láttam állni és lépni teli talppal is, akkor szervi baja nincs, ha csak lábujjon, akkor lehet, hogy a lábában izomrövidülés vagy kötött izom van.
2010. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: bizony mi volt, hogy vezetgettük, főleg ha két kézzel tettük, akkor rögtön lábujjhegyezett:( tudtam hogy rosszat teszek, de már 13-14 hós múlt és csak így ment, egyedül csak pár lépést. Aztán váltottam arra, hogy egyik kezét fogtuk csak, kettőt többet nem. Akkor kezdett jobb lenni. De mondom, még most is megy így , 19 hós lesz.
2010. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!