Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával/kisgyerekkel egy...

Babával/kisgyerekkel egy szobában hogyan oldjátok meg a házas életet?

Figyelt kérdés
Pláne, akik nem csak egy szobában, hanem egy ágyban is alszanak?
2017. szept. 20. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsére nem csak ágyban és nem csak este lehet szeretkezni. Igen, van, hogy a mosógépen van egy gyors szex. ;) Jó is az. Ha hosszasan akarunk enyelegni, akkor a szőnyegre teszünk egy nagy takarót a nappaliba. Az nem nyikorog. :D

Ezenkívül lehet a garázsban, konyhában, autóban, az udvaron. Egyedül a gyerekszobát tartjuk tiszteletben. :)

2017. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként én azt nem értem, hogy aki ilyet kérdez az mindig csak az ágyban? Mi gyerekek előtt is szerettük kihasználni a ház egyéb helyiségeit.
2017. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg, a trambulin a kertben :-) Mindenkinek ki kéne próbálnia ;-)
2017. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem alszik velünk a gyerek, el sem tudnám képzelni, hogy a hálószoba, de főleg az ágy ne a mi kettőnk kis meghitt, "szent" helye legyen. Nem csoda, hogy olyan sok kapcsolat megromlik, hiszen egy ágyban a gyerekkel nem lehet egy jót aludni, szexelni... nem mindenkinek az a vágya, hogy egy kanapén vagy konyhapulton vagy egy mosógépen döngessék minden nap.
2017. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk pont akkor romlott meg a kapcsolatunk, amikor külön akartuk szoktatni és 30 percenként futkoráztunk hozzá. Akkor baromira nem volt sem erőnk, sem kedvünk szexelni; sőt, beszélgetni sem nagyon. Amióta feladtuk, azóta alszunk igazán jókat és ez jó hatással van minden másra is. Nem vagyunk egyformák.
2017. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Gyerek elott sem csak a halloban az agyban csinaltuk.

Szeretem a spontan szexet,ahogy parom is...

Ha csak agyban csinalnak az olyan unalmas lenne.

Annyi fele modon meg lehet oldani.

Foleg egy atmeneti idoszakot,mert aztert a gyerek nem fog az erettsegiig a szuloi halloban/agyban aludni.

2017. szept. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Unokatesóméknál a 10 éves gyerek még mindig a szüleivel alszik nagyon gáz,egyke és nagyon anyás.

Tavaly az asszony meg is csalta unokatesómat h már 3 éve nem ért hozzá :O

Még is mikor amikor a gyerek még a Mamánál se marad meg.

2017. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
Furcsa, neten mindig csak ilyen "15 évesen is a szüleivel alszik" példák vannak. Én elég sok együtt alvó családot ismerek, egyiknél sincs ilyen. Az meg hogy nem szexelnek, nem azon múlik hogy hány éves a gyerek, hol alszik és hogy milyen gyakran viszik el a nagyszülők, hanem hogy akarnak-e szexelni. Akik akanak, azok megtalálják a módját; akik nem, azok meg a kifogásokat ;-)
2017. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, annál a 10 éves gyereknél más gond is lehet... nekem a 2 évesem velünk alszik, de gond nélkül alszik anyukámnál, ha pl. esküvőre megyünk,annyi, hogy a mama vele alszik ilyenkor. Semmi baja, amikor egy délutánt anyósom vigyáz rá, apjával is remekül elvan, szóval én nem hinném, hogy az az együttalvás miatt van, hogy 10 évesen ilyen a gyerek...
2017. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!