Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba nehezen alszik...

6 hetes baba nehezen alszik el, és keveset alszik?

Figyelt kérdés

6 hetes kislányom sajnos elég hasfájós, és emiatt éjjel nappal sokat szenved, sír. Próbálkozunk mindenféle szerekkel, az espumizan kicsit segített a helyzeten. Kislányom nagyjából 3 óránként eszik (ő igényli így), de az a baj, hogy sokszor az etetések között egyáltalán nem alszik, gyakran 6-8 órát ébren van egyfolytában napközben, kicsit elnézelődik, játszik, de egy idő után elkezd sírni, és csak ölben nyugszik meg, így szinte egész nap ölben kell tartani, ringatni, járkálni vele.

Ha nagy nehezen sikerül is elaltatni, akkor is 10-20 percen belül felkel, és újra sír.

Éjjel is ugyanígy, felkel 2,5-3 óránként, fél órát eszik, és utána nem alszik vissza, csak nehezen. Kb 1 órán át kell ringatni amíg elalszik, és így alszik max 1 órát.

Már nagyon nehezen bírom így, hogy 3 óránál többet nem tudok aludni éjjel, de sajnos nappal sem jön össze 1 óránál több.


Anyatejes baba, szépen gyarapszik, saját ágyában altatjuk éjjel, napközben velem van a nappaliban. Kanapén, pihenőszékben, hintában is próbálom nappal altatni, vagy az ágyában, de ott még annyra sincs nyugton napközben.


Van valami tanácsotok, hogy hogyan kellene alakítani a napirendjét hogy többet aludjon, vagy legalább éjjel könnyebben aludjon vissza?


2017. szept. 24. 07:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1-2hónapos koig vaciláltam és halasztottam én is. Mert mint idegilrg kikészít(sajnálom is meg saját gobdolataimat nem hallottam)meg konnyesen visítva sírt. Mi 2 hétig használtuk reggel és este csak és kevesebbet, mint egy mokkáskanál.tehát én se adtam neki az eloirt reggel délben estét. Én csak annyit akartam elérni,hogy ne sírjom annyit és ne fájjon neki és nem azt,hogy kiusse a nyugtató tartalma. Tény nem elsore írták fel, Férjem ment már be 5szorre mikor sírva hívtam,hogy nem tudok mit kezdeni a picivel egész nap sír úgy,hogy nem akar levegot venni:S

De amint volt változás rogton kevesebbet is adtunk. Most letelt a 3 hónap és dumál gugyog. Kikértem vedono tanácsát is,hisz tudta minden lottyoz próbáltunk. Senki se orult neki mi magunk se, de mondta anno boldog boldogtalannak felírták és nem lett baj.

2017. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!