Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármas iker lányoknak név?

Hármas iker lányoknak név?

Figyelt kérdés

Párommal most az

Ajsa-Zorka-Kincső hármast választottuk ti adnátok a gyerekeiteknek? Várok más ötleteket is :)


2017. szept. 24. 18:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
76%
Jajj, a felsoroltakból még a fő kérdésben szereplők a legvállalhatóbbak, szerintem maradjatok azoknál..a többi amit felsoroltál az tragikus.
2017. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Férjem szerint is...de szerintem olyan édesek lennének és pl az iskolába se lenne az hogy luja gyere ide és fut nyolc luja mert csak neki lenne ilyen szép különleges neve
2017. szept. 24. 19:49
 23/48 anonim ***** válasza:
64%
Hát hogy különleges az biztos..az hogy szép..arról vitatkozhatnánk. A gyerekek érdekében hallgass a férjedre..főleg hogy a lányod se szereti a nevét, pedig az övé a felsoroltakhoz képest még normális is. Abból maximum a Korina amitől nem kapnék sírógörcsöt ha az lenne a nevem.
2017. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg

Alma-Larissza(Lari,Lara,Szaszi becézéssel) Zselyke? Ezek a férjem kedvenc nevei

Zoé-Róza-Natasa(Nati,Nata,Natkó becézéssel) ezeket pedig a lányom szeretné nagyon

Tényleg nem akarom hogy a nevük miatt valaki furán nézzen majd rájuk csak nehéz a kedvenc neveim helyett máson is gondolkodni

2017. szept. 24. 19:56
 25/48 anonim ***** válasza:
50%

A lányodnak van a legjobb ízlése :-)


ha én lennék hármasikrekkel terhes és a különleges de vállalható nevek között keresgélnék, ezeket adnám

Alina-Janina-Lúcia

Larina-Alícia-Médea

Norma-Lujza-Zsanna

Illa-Stella-Polla


De a lányod nevei nagyon tetszenek.

2017. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nekem a janina olyan palackozott bubisvíz név a lúcia meg egy tv márka az alina tetszik a norma meg olyan elcsépelt nekem
2017. szept. 24. 20:08
 27/48 anonim ***** válasza:
35%

Én még sosem hallottam a Normát, Janina pedig keresztlányom és mindenki dicséri a nevét.A beceneve (Nini) meg nagyon cuki szerintem. Neki is van ikertesója, ő Zenina.


A te neveiddel az a baj hogy túl extrémek, és ezt sok embernek nem veszi be a gyomra. Nekem a Kloé olyan roma prostis, mert ismertem egy ilyen csajt ezzel a "művésznévvel" meg egy másik roma kislányt, akit a Kloé miatt állandóan klotyónak csúfoltak, a tesóját Kozettet meg klozettnek. Mifelénk eléggé gyakori egy bizonyos rétegnél.


Névadásnál a kevesebb néha több, eléggé tönkre lehet tenni a gyereket egy túl különleges névvel.

2017. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Janina és Zenina...mint vmi kínai gyereksorozat 2 főhős macija
2017. szept. 24. 21:08
 29/48 anonim ***** válasza:
Nekem is alányod kedvencei tetszenek legjobban:)
2017. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
86%

Mért szerinted jobb a Luja(mint egy félreírt Lujza)és egy prostis Kloé vagy Kenza? A Lolitáról nem is beszélve? Vagy az Adonika? (ez őszintén ezmiez?) Vagy a brázilos Fioretta? Esetleg egy komolytalan Hédi?


Keresztlányomék legalább szeretik a nevüket, és őket nem csúfolják a neve miatt mint a lányodat, meg fogják az ikreidet is, ha az általad preferált borzalmak egyikét kapják:-) Szerintem pont neked nem lenne jogod leszólni senki nevét, aki ilyen borzalmakkal akarja tönkretenni a gyerekei életét.


De nem baj, add azt a nevet amit akarsz, röhögtesd ki többi gyereket is,

2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!