Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármas iker lányoknak név?

Hármas iker lányoknak név?

Figyelt kérdés

Párommal most az

Ajsa-Zorka-Kincső hármast választottuk ti adnátok a gyerekeiteknek? Várok más ötleteket is :)


2017. szept. 24. 18:09
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Én nem sértésből írtam nyilván nagyon cukik lehdtnek a lanyok de ha Janinát Nininek becézik(es ez így tényleg cuki) akkor Zeninát hogyanbbecézik? Merthát abbanis a nináról jönne a nini különleges név én egyébként sose hallottam de nem akartam leszólni mindenki izlese más és komment háborút se szeretnék
2017. szept. 24. 22:08
 32/48 anonim ***** válasza:
54%

Luja név szerintem borzalmas. Olyan mintha félrehallottam volna a tuja szót.

Én ezeket adnám a lányaimnak:

Kolett-Hanga-Norina

Egyik sem elcsépelt és mégis nagyon szép szerintem :)

2017. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a lányodra,neki legalább van ízlése.
2017. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Akkor maradjak az ajsa zorka kincsőnél?

Ez mind becézhető cuki név (Ajsi,Zozi,Kincsi)

2017. szept. 25. 21:47
 35/48 anonim ***** válasza:

Ne.

Maradj a lanyodenal.

A te altalad valasztott nevek nagyon nem illenek ossze stilusban.Stilusban legalabb lasszoljanak.Ha mar a lanyod Mirella ne jojjon mar melle egy Kincső.Es a becezesek meg borzalmasabbak,miert becezned az Ajsát meg a Kincsőt?A Zorkát megertem az aranyos.

Miert nem valasztotok egyet a te kedvenceid kozul,a parodebol majd a lanyotokebol?Nem tudom mar a ferjed miket irt,de mondjuk ha te az Ajsahoz ennyire ragaszkodsz akkor legyen mondjuk Ajsa-Róza-Natasa(bocsi tenyleg nem emlekszem mar melyik nev kinek a kedvence volt)

Remelem nem bantalak meg,csak leirtam a velemenyem:)

2017. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
67%

Amit az utolsó írt, azt nagyon adom!


Ajsa, Larissza (Azt hiszem ez volt az apuka egyik választott neve), Natasa még egyáltalán nem is gáz, és mind a hármotoknak lesz egy kedvenc benne. És a te becézés mániád is megmarad (Ajsi, Lari, Nati)


Bár szerény véleményként megjegyzem, hogy az ajsa nevet annyira felesleges becézni, magában az Ajsa egy szép név, de ha meghallanék egy Ajsit, lehet képen röhögném az illetőt.

2017. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Végül ebben állapodtunk meg a családdal:

Kovács Lara Zorka

Kovács Zoé Róza

Kovács Emma Kincső

2017. szept. 26. 15:13
 38/48 A kérdező kommentje:

Nem haragszom meg senkire végülis én kérdeztem a véleményeteket :-)

A családom rábeszélt kivsit ismertebb különleges nevekre és ezek így mindenkinek tetszenek és a kislányoknak se lesz kínos bemutatkozni pl a nevük miatt így az én neveim is ott vannak második névnek ha nm akarják majd azt nem kell mindig mutatni de nekem tetszenek😁 a család is nyugodt ezekkel az egyszerubb nevekkel

2017. szept. 26. 15:18
 39/48 anonim ***** válasza:
Egyszer az a gyerek még nagyon fog áldani titeket, hogy az első névre "raktátok" a normális élhető neveket. így legalább bármikor dönthet úgy, hogy ő csak Kovács Emmaként mutatkozik be.
2017. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Hát ezek már vállalhatóbbak, már csak a Lara Zorka ami nagyon nem szép. Lara helyett valami más? A másik kettő választhat a normálisabb és a cifrább név közül, ennek a picinek is adjátok meg a választási lehetőséget szerintem.
2017. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!