Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz nyáron a babám,...

1 éves lesz nyáron a babám, strandolással kapcsolatban leírnátok nekem néhány tanácsot?

Figyelt kérdés
Kicsit sok kérdésem lenne, ha tudtok, válaszoljatok légyszi:)! Babakocsit szoktatok kivinni, abban altatjátok, vagy esetleg a pléden, mellettetek? Kellene vinni napernyőt is, vagy elég ha csak árnyékban vagyunk? Mely időpontban jobb kint lenni, délelőtti vagy délutáni időpontban? Ha kiveszitek a vízből a babát, adtok rá törülközőt, esetleg köntöst? A medencébe kellene adni rá valami kendőt, sapkát a napszúrás miatt? Ha megszárad maradhat pelusban, vagy adni kéne egy pólót? Kicsit sokra sikeredett, de ha van tapasztalatotok, tanácsotok, szívesen várom, köszönöm!
2010. máj. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

babakocsiban szunyál,fa alatt vagyunk árnyékban,plusz napernyő a kocsin, vastagon bekenve 50-es naptejjel.


Ha kiveszem törölközőbe csavarom és van rajta sapka napszúrás ellen, de én nem bugyiban hagyom hanem vagy bikinit vagy fürdőruhát kap.


ha megszárad adok rá strandruhát

2010. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A babakocsi mindenképp kényelmesebb neki,a pléd nagyon kemény, de ez azért áthidalható mondjuk egy polifommal. Sapka vagy kendő tényleg nem át hogy védd a fejét, és pólót vagy bodyt is adj rá, ha kijött a vízből. Sőt, én tuti fogok az enyémre adni a vízben is, nehogy leégjen. Ezen felül sztem köntös nem szükséges, elvégre strandra úgyis csak 30 fok környékén megy az ember.

Elég, ha árnyékban vagytok, nincs szükség plusz napernyőre, de napkrémet mindenképp kenj rá. Nem kell drágát, csak magas faktorszámú legyen.

Az úszópelusok elég drágák, és ha nem jártok túl sűrűn strandra, akkor érdemes olyan méretet venni, ami most is, és akár még jövőre is jó rá. (pl. maxi plusz)

2010. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mi nem vittünk babakocsit tavaly, nem kelett:)

aludni pléden aludt volna, de nem aludt:) lehet kapni elől nyitott strandsátrat, azok szuperek. mi egész napokat voltunk, vhogy az úgy volt kerek:) napernyő v sátor kell mindenképp. amikor kijött a vízből megtöröltem, adtam rá kis pólót míg felmelegedett, aztán maradt a pelus. az úszópelust levettem mindig mikor kijött a vízből és megszárítottam a napom. a vízben is volt rajta kalap, esetleg fehér pólót is adhatsz rá ha hamar leég.

2010. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszereztünk 1 sátrat felállítottuk a fa alá,hogy mindig árnyékban legyen délben abba aludt,jól jön ha szopik akkor abban kényelmesen lehet etetni! Vittünk babakocsit,vízálló napkrém,amikor kijöttünk a vízből vékony köntöst adtam rá aztán rövid ujjú bady-t! Kendő végig a fején van kint és a vízben is!
2010. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt még elfelejtettem mi a balcsira mentünk mindig ,vittünk neki pici csónakot a parton abban pancsolt!Vittünk bele vizet az hamar felmelegedett és vígan pancsizott a fa alatt még mi napztunk!
2010. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz 1 éves a kisfiam. Mi a Balcsira sokat fogunk járni és úgy tervezzük, hogy egész napokra, reggel 9 körül indulunk, este 6-kor jövünk haza. Babakocsit nem fogunk vinni, de strandsátrat azt igen, abba teszek dupla polifoam matracot meg gumimatracot és amelyik kényelmesebb lesz neki azon fog aludni. Napernyőt nem viszünk, de van egy kis felfőjható medence amit odateszünk a sátor mellé, viszünk bele vizet, az hamar felmelegszik és abban pancsolhat amikor csak akar. 30-as faktorú naptejet fogok rá kenni, és úszópelusban viszem a vízbe, lehet hogy egy kis pólót is adok majd rá, meg egy vékony kalapot vagy kendőt mindenképpen. Ha kijövünk a vízből az úszópelust kiteszem száradni, ráadom a sima pelust és egy pólót, meg egy szandált. Én viszek köntöst is, mert elég fázós a kisfiam, persze az csak addig lesz rajta míg meg nem szárad a teste.
2010. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OFF Miért szárítjátok az úszópelust? Az egyszer használatos, vagy rosszul tudom? Köszi.
2010. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
spórolunk:)
2010. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!