Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalsz gyereket a januártól...

Vállalsz gyereket a januártól jelentősen megemelkedő egyetemisták gyed-ére?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 13:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2017. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2017. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

E' má' meg milyen kérdés?

Ugyanezen a portálon szidják azokat, akik állítólag csak a családi pótlék kedvéért vállalnak gyeret.

Állítolag(! a romák élnek ezzel a módszerrel.

Őket leszóljátok, egy egyetemistánál egyáltalán felmerülhet ilyen kérdés/lehetőség?Aztán, ha letelik a gyed, újra jöhet a tanulás, hogy legyen idő rá, a gyerek a menhelyre?

2017. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Nemhogy inkább másra költenék a sok pénzt a kismamák helyett.
2017. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
mit értesz menhelyen?
2017. okt. 3. 14:18
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
3, mire letelik a gyerek megy bölcsődébe, anya meg dolgozni.
2017. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

És akkor mi van, ha bölcsibe megy?

Engem 30+ vállaltak a szüleim, mégis mentem 1,5 évesen bölcsibe,mert pénz nulla volt,lakáshitel tetemes, nagyszülő meg fütyült ránk.

Mégsem lettem sem prosti,sem bérgyilkos azért,mert bölcsibe jártam.

2017. okt. 3. 14:40
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de nem a gyed összege miatt, hanem mert szeretnénk. :)
2017. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... A gyed-re gyereket? :D

Ez most kb. olyan, mintha azt írnád, hogy majd a babalátogatók ajándékára vállalsz gyereket! :O

2017. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem, mert már nem vagyok egyetemista, de a második gyerekkel az egyetem alatt kezdtünk próbálkozni. Nálam mondjuk ez kicsit érdekesen volt, mert az elsőnél dolgoztam, onnan mentem szülni, utána viszont nem mentem vissza, hanem egyetemre mentem. Utolsó évemben kezdtünk a tesóval próbálkozni, igaz, akkor még nem ennyi volt a diplomás gyed, de nekünk úgy is jó lett volna. Csak nem jött össze az öcskös olyan hamar, ahogy akartuk, úgyhogy természetesen végzés után elmentem dolgozni, és onnan mentem szülni. Ugyanoda megyek vissza dolgozni, és 20 hónaposan az én gyerekem is megy a "menhelyre", mint sok más gyerek is, akiknek dolgoznak a szüleik.
2017. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!