Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyák! A ti környezet...

Kisbabás anyák! A ti környezetetek is így gondolja?

Figyelt kérdés
Kimerült vagyok, mert hetek óta nem aludtam napi 3 óránál többet, és a gyereken kívül mással nem foglalkoztam, de igyekszem türelmes maradni és jópofát vágni a dologhoz. Ez utóbbit a környezetem el is várja kimondatlanul is, mert mindenki csak azt látja, hogy "milyen édes baba", "milyen nyugodt", "csak ránézel és minden nehézséget elfelejtesz". Azzal, hogy én hogy érzem magam reggelente, miután éjszaka órákig küzdök a gyerekkel, hogy aludjon végre ; hogy 11 órakor reggelizek és este 6-kor ebédelek ; hogy a születése óta alig voltam emberek között ; hogy hogy esik nekem, amikor minden próbálkozásom ellenére is sír, és azt vágják hozzám, hogy ne kínozzam és csináljak már vele valamit hogy ne sírjon - senki nem foglalkozik,és ez nagyon rosszul esik. A férjem is kerüli azokat a helyzeteket, amikor sír vagy nyűgös (mert sajnálja amikor sír, mondván hogy milyen rossz neki), szinte csak akkor "kell" neki, amikor nyugodt, tiszta a pelenka és nem éhes.
2017. okt. 4. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Hat igen. Udv az anyukak kozt.😀 4 honapig en sem aludtam 3 oranal tobbet es az eves is abbol allt , h delbe behoztak az ebedet kb 3ig meg is ettem. Aztan 10kor bekaptam par szem napolyit. Aposom mondta , h vigyaz a babara pihenjek , aludjak es majd szol ha szukseg van ram. Megprobaltam aludni de nem ment. Most tudnek aludni mertar atalussza az ejszakat de megszokta a szervezetem a 3 ora alvast es most azert nem tudok aludni.
2017. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Olvasva a hozzászólásokat méginkább szerelmes leszek a férjembe.

Mi beosztjuk a feladatokat. Ha otthon van sokszor játszik a naggyal és pelusozza, büfizteti a kicsit. A fürdetést a saját projektjének tekinti...

Ha szól, hogy most fáradtabb akkor természetesen én csinálom ha én szólok hogy 1 óra "kimenőt" kérek ő vigyázz a gyerekekre.

Tisztában vagyok vele hogy ő dolgozik de 1-1 olyan napba senki nem hal bele ha fáradtabb. A 2 gyerek ellátásához sem árt feltöltődni néha. Nyugodt anya nyugodt baba...

2017. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Elképesztő, milyen apák, férjek vannak. Én jól választottam társat, az ő családjára is számíthatunk mindenben (végül is ők nevelték ilyenné :-) ), az én családomra is. Nagyon nagy szerencsém van, de jól meg is néztem, kinek szülök három gyereket.
2017. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
9# szegényke jó családi példát se láthatott maga előtt. Én úgy szoktam sajnálni némelyik embert, akit itt olvasni lehet, mikor annyira süt az írásaikból, hogy mekkora egy szar családi életük van/volt..
2017. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!