Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám két és fél hónapos....

Kisbabám két és fél hónapos. Nappal három-három és fél óránként eszik, anyatejes. Szerintetek adjak neki pluszban vizet vagy ne?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy. Akkor kellhet esetleg ha 45 fokos kanikula van.
2017. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Anyatejesnek nem kell víz
2017. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Én adok neki,sokszor ha sirdogál hiába kinálom neki a cicit ugyanúgy hisztizik tovább,de ha vizet adok akkor szivesen issza és abba is hagyja a sírást.Gyerekorvost kérdeztem,szerinte nem ártok vele.10hetes egyébként a babám :)
2017. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne adj vizet! Csak eltelíti a gyomrát, de nincs benne tápanyag. Átmegy a vesén, a hólyagon, aztán kipisili. Teljesen felesleges.
2017. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ártani valóban nem ártasz vele, de egyszerûen nincs rá szüksége. Az anyatej úgy van kitalálva, h a hívott elôtej szomjoltó, ezért víz nem kell nekik. Egy víz sincs olyan jó, mint az anyatej, és csak eltelíti.
2017. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
*hívott=hígabb
2017. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell. Ha mindig megszoptatod, amikor kéri, akkor az anyatej tökéletesen fedezi a folyadékszükségletét.
2017. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan le lettem pontozva mert én adok vizet a saját gyerekemnek?!?!?! Bolondok vagytok???? Vagy talan itt mindenki orvos???Jézusom de szánalmas....nem azt irtam a kérdezőnek hogy adjon,csak azt hogy én mit csinálok!!!!Fel birjátok fogni a különbséget??Ha tiltott lenne nem adnék de szo nincs róla hogy nem szabadna!!!
2017. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt nem tudsz olyan választ adni, ami mindenkinek tetszik. A sok szuper ősanya ide jár észt osztani és ha valaki nem az elveik szerint gondolkodik, akkor lepontoznak meg kiosztanak.
2017. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Hallod nyolcas, most komolyan bosszúból mindenkit lepontoztál? Engem is, mert javítottam a saját elírásom... Hát rendesen tombolnak még a hormojaid. :D
2017. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!