Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kisebb étkezés után...

Minden kisebb étkezés után ordítás van, amolyan "nem elég" sírás. Mikor nőheti ki?

Figyelt kérdés

10 hónapos lesz.

Ha megkínáljuk gyümölccsel, kap egy kisebb pohár joghurtot vagy bármit ami inkább desszert, mintsem főétkezés, akkor ahogy rájön, hogy ezzel nem lesz tele a hasa, ordítani kezd..


Már nem merek neki kóstolásból se semmit adni neki, mert kiakad. Nem akarom hogy rossz élménye legyen - amolyan túlzott ragaszkodás a kajához, mert, hogy én elveszem tőle..

Ha ebédet tízórait uzsonnát stb kap, addig eszik amíg nyitja a száját. Sokat eszik. De az ilyen kis adagok, kóstolások után sír..


Volt így még valaki? Meddig tartott ez?

Mikor tud különbséget tenni étkezés és "nassolás" között?


2017. okt. 16. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy csecsemőnek minden étkezésnél jól kellene laknia. Bár én felnőttként is így csinálom.
2017. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Az éhséget nem növi ki. Ne nassoltasd hanem ha éhes etesd amig éhds
2017. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se nassoltasd, adj neki napi 5x enni annyit, amivel jól lakik és ennyi. (És egyetek együtt.) Fog még nassolni úgyis, ha már egyedül intézkedik, nem kell erre szoktatni.
2017. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Egyetertek az elottem szolokkal, es emelle meg ajanlom a blw-t is.
2017. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Napi 5rendes ètkezès.

Adj neki rendes kaját! Mièrt veszed el tőle az ètelt, ha mèg èhes???

Sokat eszik, mert sokat is kell ennie.

2017. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Félreértetek...

Napi 5x kap enni, rendesen eszik, főzeléket, gyümölcsöt. Semmi nasit nem kap, még pufit sem, mert nem tud még rendesen rágni-nyelni. Csak az én főztöm eszi meg rendesen villával törve.


Ez a sírás arra vonatkozik, hogy amikor pl tízóraira adnék neki joghurtot, nem elég neki 1 pohár. Ilyenkor persze be van készítve egy másik adag gyümölcsös kaja, azt utána meg is kapja. Ez egy eset. Nem az étkezéssel van gond, hanem azzal, hogy pl ha ő evett már fél órája és kap egy kubu gyümölcs pürét vagy eszek egy banánt és jön kunyizni és adok neki belőle, akkor sír, hogy miért van vége? Holott öklendezősre ette magát előtte ebédre. Értsd: az utolsó falat már kiköpős, ez nála a "tele vagyok" jelzés.


Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy vajon meddig tart ez?

2017. okt. 16. 09:33
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Szeritem oldd meg, hogy étkezések közt ne lásson kaját. Probléma megoldva.
2017. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Egy étkezésre adj neki egyfélét vagy mindent egyszerre kikészítve, hadd válogasson. És egyetek együtt, toldd oda az asztalhoz, legfeljebb tőled is elkunyerál ezt-azt.
2017. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem az a nasi ha csipszet vagy pufit adsz neki. Az is nassolas ha csipeget az ember.. na attol sztem sosem lakott jól senki. Kaja idoben etesd rendesen. Amig ehes es kesz. Minek veszed el elole? Te sem lennel boldog ha 3 kanal kaja utan a parod elviszi előled az ételt..
2017. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem elveszem hanem elfogy 😄

Egy pohár joghurt pl nem elég. Abból 4et minimum megenne mire elég lenne. Banánból is elfogy 1. Amíg bontom a másikat, ordít.

SOKAT eszik.

2017. okt. 16. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!