Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fa vagy hálós járóka? Én most...

Fa vagy hálós járóka? Én most a fa járóka felé hajlok, mert szerintem abból jobban kilát a kicsi. Egyáltalán szükséges? Nem túl kicsi nekik?

Figyelt kérdés
(Most vagyunk fél évesek és most kezd mászni.)
2008. okt. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A fa járóka előnye, hogy bele tud kapaszkodni, meg tudja a lábát támasztani a mászáskor. A szükségessége pedig attól függ, nálunk egész nap a földön "mászkál", ha ki kell mennem a szobából és nem akarom egyedül hagyni, akkor berakom az ágyikójába, ott a legbiztonságosabb. Ja, meg helyünk sem lenne a járókának.
2008. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fa járóka sokkal-sokkal jobb! Én vettem egy fa járókat, illetve van egy utazóágyunk is (ez utóbbi szinte ugyanolyan mint a hálós járóka) Na ezt az utóbbit ki nem állhatja a kisfiam, ugyanis nem tud belekapaszkodni, és felállni benne. A fa járókába van, hogy egy-két óráig is elvan, fel-le húzódzkodik benne. Addig én el tudom végezni a házimunkát és ő is hasznosan elfoglalja magát. Másrészt a fa járókából sokkal jobban kilát, mint a hálósból. A fa járókában sokkal többet tud mozogni, és egy néhány hónapos babának erre nagy szüksége van. Az enyém egy sajtkukac, a hálós utazóágyat ezért nagyon utálja. Sokkal jobb a hagyományos fa járóka az én véleményem szerint, és őszintén szólva meglep, hogy egy csomó babaholmikat gyártó cég hálós járókát kínál, és fa járóka sokkal kevesebb van a piacon. Én mondjuk használtan a www.teszvesz.hu-n vettem a fa járókát, mert amit újonnan lehet kapni, az sokkal drágább. Egyébként a teszveszen is azt tapasztaltam, hogy sokkal kelendőbbek a fa járókák. Ezek ára vetekszik a szinte új hálós járókáékkal még akkor is, ha írják, hogy kicsit ütött-kopott (mármint a fa járóka). Mellesleg a fa járókákat általában több magasságba lehet állítani, úgy tudom, hogy a hálósat nem.
2008. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előzó válaszóló vagyok. Azt felfelejtettem, hogy mi nagyon kihasználjuk, és mint az előttem szóló is írta, nagyon jó, ha ki kell szaladni a postáshoz, vagy tényleg valamilyen házimunkát kell elvégezni, amikor nem jó, ha a kisbaba a lábad alatt van :-)Ekkor biztos helyen tudhatod a kisbabádat. Szerintem nagyon hasznos darab.
2008. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk régebbi fajta hálós járókát sikerült szerezni.Azonn nagy lyukak vannak.Nagyon prímán tudott benne kapaszkodni.Ez sokat segített a járás tanulásában,hisz körbe tudott menni kapaszkodva amikor kedve tartotta,nem kellett szülői segítség hozzá.
2008. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én i s a fa járókára szavazok! Nagyon hasznos dolog! Ha fürdök vagy olyansmit fözök, ami fröcsöghet (tehát a pici számára veszélyes) egyszerüen csak mondom neki, hogy át kéne nézni milyen játékok vannak a zsákban. (a zsák persze a járókában van). Akár órákig is elvan benne. Mászkál, hentereg, játszik. A hálós járókáról egyébként azt hallottam, hogy ronthatja a baba látását. Szerintem a fa jároka remek találmány és ha hely is van a lakásban vegyetek jó nagyot. :-)
2008. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!