Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes orrszívóból melyik a...

Elemes orrszívóból melyik a legjobb, legerősebb?

Figyelt kérdés

Itthon porszívósat használunk, és tudom hogy az legjobb, de kéne egy elemes utazásra is stb. Sok helyen olvasom hogy gyakorlatilag ezek az elemesek semmit sem érnek és nem szivnak. Viszont ahhoz meg elég drágák, hogy a polcon álljanak mert még utazáskor sem ér semmit átmeneti időkre. Létezik mégis olyan amit azért érdemes megvenni?

Láttam pl ilyet hogy nanny, nem tudom ismeritek e, de ez olyasmi mint a porszivós, és lehet áramon is meg elemmel is működtetni . Esetleg ez jobban szivhat? Vagy milyet ajánlanátok még?


2010. máj. 30. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a porszívos orrszívónk van az nagyon jó.
2010. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

BébéSounds elemes nagyon jó!Hatékonyan szív, jól tisztítható és még zenél is.Én az első perctől ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Azt hiszem 8500Ft-ért vettük.

2010. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12,30-as a bébé sounds és a graco ugyanaz? mert rákerestem és ezt adta ki, hogy graco bébésounds.
2010. máj. 30. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen az az.Amit én találtam képet azon a vékony fej van, de két szilikon fej tartozik hozzá, egy vékony és egy vastag ami a váladék sűrűségének ill. a pici orrának megfelelően álítható.

Csak ajánlani tudom, és nálunk nagyon hasznos volt hogy zenél.

2010. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Pesztonka van. Semmit sem ér a porszívóhoz képest. Sógornőm viszont meg van elégedve vele.
2010. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja hozzáteszem hogy már másfél éves a fiam. Akkor is jó?
2010. máj. 30. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fiam is másfél éves és még a graco bébé sounds-ot használjuk, van hogy magának szívja ki vele az orrát, mert tetszik neki.:)

Szerintem nem fogsz benne csalódni.

2010. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!