Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen erzes a babadtol kulon...

Milyen erzes a babadtol kulon szobaban aludni?

Figyelt kérdés
Azokat az anyukakat kerdezem, akik 1 ev, es foleg 6 honap alatti gyermekuket kulon szobaban altatjak. Milyenerzes? Hogy birjatok?
2017. okt. 30. 21:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Azonnal külön szobába került a fiunk. Nagyon jó bébiőrünk volt, nem kellett fülelni, ledekkel is jelezre a hangot. Így sötétben hamar ébredtem még a nyöszörgésre is.

Nagyon jó alvó voltam szülés előtt, és nagyon zombi utána. Úgyhogy azt a 2-3 órát jól aludtam végig...


Most már 4,5 éves, és ha átjön hozzánk néha, akkor már nem alszok olyan mélyen, pihentetően, mintha nincs ott.

Én inkább attól féltem, hogy vele aludjak, amikor baba volt. Néha annyira kimerült voltam, hogy még arra sem keltem volna fel, ha ráfekszek.

2017. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

10. vagyok

Kezdetben szoptattam, majd tápszeres lett allergia miatt. Légzésfigyelőt használtunk és kamera van az ágya fölött. A bébiőrt nem használtam, mert minden tökéletesen áthallatszott.

2017. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az ember az egyetlen állatfaj, amelyik az utódjait nem magához bújtatja, hanem a lakás másik pontjában helyezi el, hogy békén legyen a gyerektől.


Lehet lepontozni...

2017. okt. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Nekünk teljesen mindegy, én általában a lányommal egy szobában alszom, a férjem a másikban, de ha néha elalszok a férjem mellett az se zavarja a babát és engem sem. Amikor kisebb volt és folyton bukott, akkor azért mindig mellette aludtunk, többször is rosszul lett.
2017. okt. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
13, úgy írod ezt, mintha a külön szobában altatás azt jelentené, hogy az ember rávágja az ajtót a síró gyerekre és örül, hogy onnantól nem is hallja és nem is reagál. El vagy tévedve.
2017. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%
#13 még szerencse hogy nem állatok vagyunk hanem emberek, még szerencse hogy nálunk nem is olyan körülmények uralkodnak mint az állatoknál kint a természetben, a vadonban, még szerencse, hogy a tőlünk 2 méterre lévő meleg, nyugodt, meghitt, barátságos szobában ugyanúgy biztonságban van, és pihen.....de a többi stimmel, ja...
2017. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

A 13-14-16-os valasz nem a kerdesemre valasz, de koszi a nezopontokat :D


A tobbieknek koszonom, hasznos volt. En azt gondoltam, lesz majd olyan, aki rosszul aludt a babaja nelkul, vagy aki annyira rosszul, hogy csak probalta a kulonalvast, de nem valt be. Illetve, ahol a gyerek annyiszor ebredt, hogy emiatt sem sikerult az elejen a kulonaltatas.

2017. okt. 31. 09:26
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

Én ugyanúgy voltam mint a barátnőd, folyton füleltem, nem voltam nyugodt, amikor külön aludtak. Amióta mellettem alszanak, sokkal jobb.

Este leteszem, reggel felveszem babákkal könnyű külön aludni, az enyémekhez 10 hónapos korukig átlag 2 óránként vagy sűrűbben rohangászni kellett.

2017. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
14-es vagyok és szerintem abszolút a kérdésedre válaszoltam, jól alszok akkor is ha nincs mellettem a baba, ő is jól alszik, mindegy, hogy egy szobában vagyunk-e, amikor újszülött volt akkor kicsit jobban igényeltem a közelségét, mert folyton aggódtam, hogy vissszabukik-e 1 deci tápszert, most, hogy már nagyobb nem aggódok annyira. Egyébként szokás kérdése, mi amikor megszületett vele akartunk aludni, pár hétig a férjem is, van aki külön szobába rakja.
2017. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igaz, 14-es, elnezest. A kerdesem arra vonatkozott, akik teljesen kulon altatjak, nem tobbsegeben vele alszanak, de ez ilyen formaban valoban nem szerepelt a kerdesben. En nem pontoztalak le egyebkent.
2017. okt. 31. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!