Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen erzes a babadtol kulon...

Milyen erzes a babadtol kulon szobaban aludni?

Figyelt kérdés
Azokat az anyukakat kerdezem, akik 1 ev, es foleg 6 honap alatti gyermekuket kulon szobaban altatjak. Milyenerzes? Hogy birjatok?
2017. okt. 30. 21:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem tennék pár hetes babát külön szobába.Mondjuk én pont ellenpélda vagyok...az első gyerek 12, a második 9 évig volt velem egy szobában, sőt egy ágyban.A most lassan 5 hósom is velünk van egy szobában és ha rosszul alszik magam mellé veszem az ágyba.Nekem ez a természetes.
2017. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam is első naptól külön szobában alszik a kiságyában. Mi amúgy abszolút nyitottak voltunk arra, hogy velünk aludjon, ha neki úgy jó, de szerencsére nagyon szereti az ágyát, a mai napig csak ott tud igazán jót aludni. Azért írom, hogy szerencsére, mert a hálóban nem fért volna el a kiságya, tehát csak köztünk tudott volna aludni, ha a szobájában nem lett volna hajlandó. Én meg azért attól féltem volna, hogy ráfekszünk, leesik, stb.


Légzésfigyelőt használtunk, de egyébként sosem jelzett be. Most már pár hónapja ki is vettem alóla (16 hós a kisfiam).


Ja, és tápszeres volt. 1 hónapos koráig pótlásként kapta, utána már semmi tejem nem volt, így kizárólag azt evett.

2017. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Most 5 hónapos a kislányom, már az elejétől kezdve külön szobában alszik. A szobája a mi szobánk mellett van, mi nyitott ajtónál alszunk. Van légzésfigyelő és bébiőr is. Egyrészt nem is fért volna el a kiságy a mi szobánkban, másrészt a férjem néha nagyon korán jár dolgozni, csak zavartuk volna egymást. Ezenkívül féltem volna, hogy ráfekszünk, meglököm álmomban, stb. . Így nyugodtabban alszunk mindhárman. Ha egy percig is úgy érezném, hogy nem tetszik neki, nem tud aludni, akkor rögtön áthoznám, de szerencsére nem így van. Éjszaka teljesen nyugodtan alszik, nyugodtan kel fel. :) Biztosan baba és anyafüggő is, hogy kinek hogy válik be.
2017. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!