Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor éreztétek, hogy jöhet a...

Mikor éreztétek, hogy jöhet a második baba? Mennyi idős volt az első?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Van egy 4 évesünk, kb 1 évvel ezelőttig csak valami nagyon távoli tervként tekintettünk a családbővülésre.(sőt, kb 2 éves koráig úgy gondoltunk, hogy jól megvagyunk mi hárman, nem kell tesó)


Aztán valami átkattant bennem nyár elején, és rájöttem, hogy kicsit hiányérzetem van, vágyom a babázásra ismét. Ezt az érzést akaratlanul is átragasztottam a férjemre pár hét alatt, úgyhogy jelenleg próbálkozunk. Remélem 2018-ban már kétszeres anyuka leszek. A lányunk is nagyon vágyódik egy testvér után.

2017. nov. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Kb. úgy vagyok, mint a 11-es volt. Júliusban töltötte a lányom a 2-t, nem sokkal ezelőttig úgy éreztük, hogy tökéletes nekünk így hárman, nem kell még egy gyerek. Mostanában kezdem én azt érezni, hogy talán, valamikor lehet, hogy mégis jó lenne. De semmiképpen sem most, jelenleg eszemben sincs. A férjem még nem igazán érzi, de nem zárkózik el. Mivel én se most szeretném, várunk még 2-3 évet, és meglátjuk, mit gondolunk akkor. De nem érzem, hogy nagyon hiányérzetem lenne, ha nem lenne több gyerekünk.
2017. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt, amikor azt mondtam, jöhetne a tesó.
2017. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kinek nem. Hasznos válasz, hogy én 5 év után szeretnék második gyereket? :D
2017. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a Kislányunk, amikor úgy éreztem jöhet. Amúgy kb 3 év korkülönbséget beszéltünk meg legelőször. A Férjem természetesen még várni akart. Most úgy néz ki 14 hónapos korában fogunk nekiállni a Tesónak! Borzasztóan várom!
2017. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!