Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány héttel szülés után...

Kb hány héttel szülés után fogok tudni egy rendes iskolai napot végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Nappali tagozaton vagyok, de nem az a nagyon- nagyon zsúfolt napok, kettő durvább van. Szerintetek mikor fogok tudni teljesen visszaállni, ha meglesz a baba?
2017. nov. 3. 12:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

de abba tuti nem mentek volna bele, hogy halasszak.


És abba belementek, hogy ők fizetnek mindent a gyereknek?

2017. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Igen, mert így abban bíznak hogy minél hamarabb végzek és akkor saját életet kezdhetek tőlük függetlenül. Nyilván nem úgy értik hogy kitesznek ahogy végeztem, de a cél csak az lenne, hogy független legyek. (ők nem az anyagiak miatt sürgetik a dolgot, lazán eltartanak, évekig velünk élt nővérem barátnője is csak mert az anyjával nem jött ki tizenévesen)
2017. nov. 5. 22:02
 33/35 anonim ***** válasza:
Más országokban 6 hét után visszamennek dolgozni vagy 2-3 hóna,de semmiképp sem 3 év...ln biztos halasztanék egy évet,de ha a kérdező nem teszi,az ő dolga.Úgyis igazából ő fogja majd bánni azt amiből kimarad nem a baba.
2017. nov. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon helyes hogy így gondolkodsz és befejezed az egyetemet! Hidd el lesz ki segítsen! Egy anya nem attól lesz jó anya hogy felad mindent, szépen menj vissza és csináld meg a sulit.Szerintem 2-3 hónap után már visszamehetsz.


Kedves válaszolók!

Azért mert nektek nincs semmi motivációtok és célotok az életben meg vagytok elégedve avval hogy 3 évig veritek a seggeteket otthon és nyavajogtok hogy kevés a gyes az szégyellni való! És ne a Kérdezőt támadjátok olyan válaszokkal hogy "szegény gyerek" meg "ugyse fog menni". Menni fog!

Más országokba is pár hét után a nő visszamegy dolgozni és megy tovább az élet!

Én szültem és vissza is mentem az iskolapadba fél év után, befejeztem. Utána meg nekiálltam dolgozni.

Nekem is segítettek otthon , a párom a szüleim.

Persze nem könnyű, de nem kell kétségbeesni.

Azért mert nektek nem ment attól nem kell a másikat lehúzni,és támadni.

2018. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Annyira szeretem ezt az általánosítást. Ha valaki racionálisan, minden megoldás közül a legjobbat választva dönt, annak máris nincsenek céljai, és nem motiválja semmi.
2018. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!