Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szofi nevet szeretném adni...

Szofi nevet szeretném adni kislányomnak! 💕Vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig kerestem valami olyan nevet ami nem egy Hanna,Anna,Jázmin de nem is egy nagyon ritka.A Zsófi sehogy se tetszik!A szófia se!Szerintem ez olyan édes egy kislánynak!
2017. nov. 5. 09:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
te döntésed persze mi csak véleményt mondunk
2017. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%

Pont annyira fogják komolyanvenni, mint egy Fannit vagy egy Lottit vagy egy Dorkát, esetleg Lilit.


Semmi baj nincs vele, nekem sem jönnek be a becézett nevek, de nem rosszabb a fentebb felsoroltaknál.

2017. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
36%

Szép név, de csak az elmúlt kis időszakban két ismerősöm is így nevezte el a kislányát. Rengeteg Szofi van..

Amúgy nekem is felnőtt kori kérdés a furcsa. A Szofi név nekem kicsinyítő. Pedig nincs is ott -ka vagy -kácska.

2017. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
56%
Szerintem nagyon aranyos, imadom ezt a nevet:)
2017. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%
azért egy Dorka meg egy Lili még mindig jobb.
2017. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem tetszik és nekem is egyből a cigi jut róla eszembe.
2017. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%
Idétlen. Nem tudom felnőttnek elképzelni. A Zsófia százszor szebb.
2017. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
48%
Tetszik💖nagyon szep nev😍Nalunk eselyes volt de Lili lett a kislanyunk🎀
2017. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
39%

Hát mifelénk a Szofi, Szófia az új Anna, Hanna és Jázmin. Iszonyú gyakori, ráadásul nekem gyerekes is, pluszban becenév..nagyon nem. Azon nevek közül való amit semmi pénzért nem adnék. De ha nektek ez tetszik adjátok, nem fognak megbotránkozni rajta, mert tutit lesz vagy kettő az ovis csoportban.


Szerintem ez olyan édes egy kislánynak


Igen, csakhogy nem marad ám mindig kislány.

2017. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
57%

Szofi nem kislányosabb, mint a mérhetetlenül sokak által választott Lili -hagyjátok már, 100-szor is ezt leírni unalmas. Van akinek kislányos, van akinek cigi, van akinek meg tetszik, kész.


Semmi baj a Szofival - felnőttként is abszolút jó, jelentése is jó, Szófia a bölcsesség istennője.

2017. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!