Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos a bundazsák esernyőkoc...

Hasznos a bundazsák esernyőkocsira, ha novemberben lesz 1 éves?

Figyelt kérdés
általában kocsival mozgok, és mivel aranyáron mérik a bundazsákot, tanácstalan vagyok, nem-e kellene esernyőkocsit lábzsákkal együtt venni(használtan nézegettem eddig). Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
2010. máj. 31. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam is novemberi. És használtuk az esernyőkocsira a bundazsákot akkor mikor 1 éves múlt télen.

Szerintem akkor nagyon hasznos, nem fújta tele hóval a szél. Mert hiába van ugye overálban azért csaknem néztem volna szívesen ha befedi a hó miközben tolom:)

Mondjuk nekünk csak menetirány szerint tolható volt az esernyőkocsink lehet hogy van olyan is ami megfordítható.


Most a lányom 7 hónapos, ő is 1 éves lesz novemberben és olyan esernyőkocsit vettem most ami lábzsákos.

2010. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!