Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » C vitamint meddig?

C vitamint meddig?

Figyelt kérdés

Pénteken voltunk orvosnál kisbabámmal és mivel picit náthás volt azt mondta doktornő,hogy napi 10 cseppet adjak Neki kétszerre

Ez Pénteken volt még meddig csináljam?

Vagy csökkentsem az adagot


2017. nov. 14. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg náthás..nem..?
2017. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem,mert hallottam,hogy hidegben is leehet megelőzés képpen adni..csak akkor csökkentsem az adagot?
2017. nov. 14. 07:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy amikor eszembe jut, adok az innivalójába. Lehet hogy naponta, vagy két naponta, de gyümölcsöt is sokat kap úgyhogy szerintem ez így télre jó!

C vitamint nem lehet túl adagolni és nem is gyógyszer hogy függőséget vagy hozzászokást alakítson ki.

2017. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,gyümölcsöt is sokat kap,nagyon szereti :)
2017. nov. 14. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én minden nap adom neki a cebiont baba kora óta. Kg/csepp adagba.
2017. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell minden nap adni, ha már nem beteg, de néha, ha eszedbe jut adj neki, hetente- 2 hetente kg/csepp.
2017. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is van olyan nap h kap van h nem kap :D
2017. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!