Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki másnak ébred sikítva a...

Valaki másnak ébred sikítva a babája alvásból -csak napkozben-?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tanácstalan vagyok.

Minden egyes ébredés reggel 8tol este 7-ig sikitassal/sirassal kisert. Ilyenkor vigasztalhatatlanul sir 10-15 percig.


Az egyetlen alvas az az ejszakai hosszu alvas 9.30-6ig. Olyankor vidaman mosolyogva kel.


Eszik rendesen, nagyon jo baba, nem sírós,jatszik is, vidam egesz nap...fogzas kezdodott de kap ra lidokain zselet. Eleinte azt gondoltam esetleg fajdalom de 3 hós kora óta ez állandosult de hat nem fájhat neki mindig valami ÉS RAADASUL ennyire 1 hónapja es csak ebredéskor....jovoheten lesz 4 hós.


Bárkinek hasonló?


2017. nov. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos a lányom. Hónapok óta ez van nálunk is. Heti szinten 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy napközbeni alvásból hányszor ébred nyugodtan. Sírni nem szokott miután kiveszem, de egy kis ringatást igényel. Nem tudom mi okozza ezt, remélem elmúlik idővel. (fogzik, de az nem zavarja)

Az éjszakát 7 hetes kora óta átalussza, reggel 7 körül édesen vigyorogva kel.

2017. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hós, nálunk is van sikítva ébredés de nem rendszeres, néha nappal néha este....fogalmam sincs mi ez, nem tudom mihez kötni.
2017. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A fogzas volt. Azert irom le hatha valakinek lesz ilyen es kesobb megtalalja majd ezt.


Beleallt az inyebe a fajdalom, mai napig elofordul de mar 9 hos, ful vakarassal/dorzsolessel kezdi es aztan ragja az ujjat,innen jottem ra


Egy kis fogzozsele es hamar vissza is alszik.

2018. ápr. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!