Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám nem játszik...

3 hónapos babám nem játszik el maga csak ölbe nézelődne, ez fejlődési rendellenesség?

Figyelt kérdés
az van a nagy könyvbe hogymár nyulni kell a játékok felé. A felé lógatott játékokaknak elnézegeti a mozgását, n ő nem, naggyon jo napjának kell lenni hogy el legyen 5 percet, lehet hogy szellemileg még nem tart ott ?
2017. nov. 25. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Testközelt szerető baba. Szerintem csak ennyi :)
2017. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az en babám 4 hónapos, most kezdett el nyúlni a tárgyakért igazán.

Egyébként mindent nagyon gyorsan csinál, mar mindkét irányba forog, de vhogy az önálló játék/ nézelődés még mindig nem az erőssége. Jobban szeret kézben lenni es bújni :)

2017. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, 3 hosan biztos nem nyúlt semmi után, az is normális, hogy veled akar lenni folyton, csak nem kényelmes.
2017. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, arról mit gondoltok ha nem emeli még hàrom hósan hason a fejét? Kisfiam egy hónaposan még tök ügyesen feltartotta, most meg csak forgatja egyik oldalról a másikra :/
2017. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
3 hónaposan ne viccelj már milyen önálló játékot vársz el tőle? A 2 éveswm se nagyon tud még...
2017. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
első gyerek csak azt tudom hogy mit írnak róla , mit kellene tudnia
2017. nov. 25. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban le van írva, de nekem se nyúlt semmi után, mondta is a védőnő, hogy ne vegyem komolyan ezt az ajánlást.
2017. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!