Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H&M-es 50 és 56-os méretű...

H&M-es 50 és 56-os méretű ruhák mekkora babára jók? Helye a méretezés?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni neki egy kis ruhát majd újszülött fotózásra, mert most akciósak, de nem tudom eldönteni, hogy melyik méretű legyen. UH alapján nem egy óriásbébi, de ugye az csak becslés. Az 50-es H&M-es rucik meddig jók?
2017. nov. 25. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

A H&M meretek nagyok.

A 2,5 eves fiam 1-1,5 evesre valo H&M farmert hord es meg boven jo!

Az ossszes tobbi ruhajuk is nagy, ugyhogy sztem az 50 es eleg.

2017. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54 centivel született a fiam. 56-os volt a legkisebb body, amit vettem neki. 50-est inkább csak koraszülötteknek, vagy a tényleg pici babáknak szoktak venni, mert egyrészt tényleg pici, másrészt nagyon gyorsan kinövik. Mekkorára becsülik a babádat?
2017. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

33 hetesen csak 1960-ra becsülte a dokim, múlt héten egy doki kisebbnek mérte, mint a saját dokim 3 héttel korábban...szóval passz, majd kedden megyek a saját dokimhoz, 37 hetes leszek.

Előtte mindig akkora volt, amekkorának lennie kell, most az utolsó 2 alkalommal volt kisebb.


Csak én is azt olvastam mindenhol, hogy a h&m-es ruhák nagyok, ezért nem tudom eldönteni, mi legyen. Kb. 2 hetes korában tervezzük a fotózást.

2017. nov. 25. 16:57
 4/18 A kérdező kommentje:
De ez a ruci meg tényleg csak arra a 10 percre lenne rajta.
2017. nov. 25. 16:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mérethelyes. Annyi, hogy szélességre vékonyabb babáknak jobb a méretezése, míg pl: a tesco vagy a scamp normál súlyúaknak, de hosszra ugyanakkorák.


1-es, az én alig 2 évesem meg a 3 éveseknek szántat hordja (98-as), de nem csak a hm-es ruhákból, hanem más márkákból is. ;)

2017. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
2-es vagyok. Egy F&F-hez képest tényleg nagy a h&m. De ezek szerint nem is bodyt akarsz venni neki, hanem egy ruhát? Ha olyat veszel, ami szép mondjuk egy fotózásra, de nem praktikus ùjszülöttnek, tök mindegy, melyik méretet veszed, valószínûleg többet úgysem adod rá. Szóval ilyen szempontból mindegy, akár az 50-eset is megveheted. Vagy megvárod, míg megszületik, megnézitek mekkora és megveszed akkor. Szokott lenni leárazás máskor is.
2017. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3100 grammal született a lányom, a h&m-es 50-ruha bőven jó volt egy hónapos koráig.
2017. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, abszolút praktikátlan ruha, pláne így télen. :)

Karácsonyfa alatt a fotó erejéig csini lesz benne, de másra nem jó. :D

Kedves utolsó, arra emlékszel esetleg, hogy mennyit hízott 1 hónap alatt a babád? :)

2017. nov. 25. 17:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Kislányom most 64cm, H&M-es ruhákból pedig a bodyja 62-es, de ahogy nézem más márkához képest, simán össze tudnám csatolni rajta a H&M 56-osát. Harisnya tőlük 50-56os, és mivel nyúlik, így most is az van rajta. Passzol a fenekére, teljesen jó rá. Szóval a méretezésük nagyobb mint pl Auchan, pepco, Disney, f&f
2017. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy 4kiló volt ha jól emlékszem és 52cm egy hónaposan.
2017. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!