Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H&M-es 50 és 56-os méretű...

H&M-es 50 és 56-os méretű ruhák mekkora babára jók? Helye a méretezés?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni neki egy kis ruhát majd újszülött fotózásra, mert most akciósak, de nem tudom eldönteni, hogy melyik méretű legyen. UH alapján nem egy óriásbébi, de ugye az csak becslés. Az 50-es H&M-es rucik meddig jók?
2017. nov. 25. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megveheted az 50-est, ha csak egy alkalomra kell, biztos, hogy jó lesz rá.
2017. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is jó lesz az 50-es, a H&M-es cuccokból mindig eggyel kisebb szokott jó lenni, mint a többi márkából. Én hazahozósnak vettem 56-os H&M-es ruhát, kb 3 hónaposan volt jó a gyerekemre (3 kilósan született).
2017. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok-sok választ, akkor megrendelem az 50-eset. :)
2017. nov. 25. 20:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyobb a többinél, talán a scamp-el hasonló a méretezés. Az én gyerekeimre tökéletes, kb pont olyan hossznál-magasságnál növik-nőtték ki, ahogy kellett volna. Nem úgy mint a tesco-sat. A 64 centis lányomra a 68-as tescos átmeneti overál kezd kicsi lenni és a 95 centis fiam 98-as ruhákat nőtt ki. H%m-ben 56-os body-k mint h&m-ből voltak, eleinte nagyon nagyok voltak és nem is adtam rá vagy 2-3 hetes korig, na de a kisasszony 48 centivel született és 2 hónaposan nőtte ki őket. Úgyhogy neki az 50-es méret biztosan jó lett volna ebből is, de nagyon nem sokáig... a fiam pl 51 centivel született, 6 napos korban jöttünk haza a kórházból és semmi nem volt rá jó, ami 50-es volt.
2017. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemre se volt jó az 50-es, pedig nem óriásbabaként születtek. 3500/50 és 3300/49 volt a születési méretük.

És a h&m-es cuccokat se találom nagyobbnak, fura ezt hallgatni. Pont pakolásztam, össze is hasonlítottam egy ff-el (tesco), de max. 1 centi, ha volt a két body között. Annyi, hogy a tesco-s magasabban szabott, míg a h&m-es kisebb combkivágású.

Pólóban pedig sokkal kisebb a h&m-es. Lidl-ös, tesco-s pólóból még jó ugyanaz a méret, h&m-es már rövid és szűk is a lányomra, pedig nagyon vékonyka.

2017. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na, már mindegy, mert megrendeltem az 50-est. :)

Hátha jó lesz, ha meg nem, hátha lesz még egy hónap múlva 56-os. :)

Nézegettem én is a meglévő ruhákat, van 2 db 50-es h&m-es body, picit kisebbek, mint a többi 56-os.

Viszont van egy 68-as nadrág, az sokkal nagyobb, mint a többi 68-as.


Majd megírom, mi lett, de köszi nektek is. :)

2017. nov. 25. 21:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Belinkeled ? :)
2017. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi egyedül a harisnyákban csalódtunk.

56os harisnyát akkor tudtam ráadni kényelmesen, amikor már 68-74es ruhákat hordott.. Azelőtt lógott rajta... Sőt, most a 80as ruhák mellett is jók még.. Szóval szerintem azok el vannak méretezve.

2017. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!