Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlenség, ha a...

Tényleg felelőtlenség, ha a baba nem velünl alszik egy szobában?

Figyelt kérdés
Kialakítottuk a gyerekszobát, vettünk bébiőrz és légzésfigyelőt is. Anyukám és anyósom is ki van akadva, hogy nem a mi szobánkban alszik a pici. Tényleg felelőtlenek vagyunk? Én nem adok nekik igazat.
2015. szept. 17. 05:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Felelőtlensének nem mondanám, inkább amerikai butaságnak.
2015. szept. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért felelőtlenség. Majd később lesz gond, amikor szeretnétek hazaseletet élni, de nem tudtok, mert ott a gyerek.
2015. szept. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Na, atsiklottam a nem felett. De továbbra sem felelőtlenség.
2015. szept. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene egy szobában aludni? Ezt nem értettem! A fiam 7 hetes koráig aludt velünk, aztán átraktuk a saját szobájába. Ami a miénktől kb. 2 méterre van. Volt légzésfigyelője, bébiőrrel. Most lesz 4 éves, néha átkéredzkedik, akkor természetesen át is jöhet, de nagyrészt a szobájában alszik,és ami a lényeg, jól. Volt, hogy egymás után több éjjel átjött, neki sem volt jó, meg nekünk sem. Totál fáradtan ébredt ő is.

Most várjuk a kistesót, ő is a saját szobájában lesz.

2015. szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Én inkàbb hívnám intelligens, megfontolt, nem elvakult döntésnek. Később is sokkal könnyebb lesz nektek így. Én pont az ellenkezőjét élem, a 8 éves öcsém még mindig az apjával alszik egy ágyban, míg anyu a nappaliban. Van saját szobája, de ő se akar oda menni, meg anyuék se nagyon erőltetik.

Én légzésfigyelővel, bébiőrrel felazerelkezve nem látom, miért lenne felelőtlenség.

Én az olyan kommenteket hallgattam az emberektől, hogy "és nem rossz, hogy nincs melletted?" meg a "milyen anya vagy te, hogy külön szobába rakod a gyereked?!" Ne törődj velük.

2015. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk se velünk alszik,szokja meg most a helyét,később nehezebb lenne átszoktatni külön szobába...
2015. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

szerintem jól teszitek. sokan a gyerekkel egy szobában szexelnek pl, mert ugyse emlekszik rá.. na meg utána nehéz lesz raszoktatni, hogy egyedül aludjon.

én olyat is tudok ahol a baba a felnottek között alszik. na az ilyen tettekkel lottek az intimitasnak jó pár évre!

sztem ne foglalkozzatok más véleményevel... ti gyereketek, ti dontesetek

2015. szept. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

1-eske, gratulálok... :D Nevetséges vagy.


Kérdező: a gyereknek csak jót teszel vele, azt szokja meg.

Mostohaöcsém még 8 évesen is anyja meg apa között aludt, istennek nem lehetett áttenni. A felnőtteknél persze semmi intimitás, és hulla fáradtan keltek minden nap.

Apa "csak" fogyott a folyamatos kimerültségtől, de mostohaanyám állandóan üvöltött mindenért, tök idegbeteg módjára viselkedett.

2015. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlenség? Inkább az ő hozzáállásukról lehetne beszélni, ami elég éretlen.

Nálunk is külön van a legelső naptól kezdve. Köszönjük, mindannyian jól vagyunk, számunkra ez a legideálisabb felállás.

2015. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
kezdetektől külön alszunk, nekünk így volt evidens: neki egy kuckó ami csak az övé, nekünk egy szoba, ahol továbbra is kettesben lehetünk. Szerintem a fordítottja gáz, már amennyiben volna lehetőség külön szobára, és valaki mégis együtt alszik a babájával...de elfogadom, nem vagyunk egyformák, mindenki csinálja úgy ahogy neki jó. Én külön alvás párti vagyok.
2015. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!