Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 7 hónapost...

Szerintetek egy 7 hónapost fogja még érdekelni a játszószőnyeg, eljátszik majd rajta?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7 hós baba lemászik róla, majd másik babának jó lesz.
2017. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld kéz!
2017. dec. 1. 13:12
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal megbántóbb ha nem szólsz, hogy nem kell pedig tudod, sose veszed majd elő.

Beszéljétek meg vele, hogy úgy látod nem fog megmaradni rajta mert amitek van az sem érdekli.

Vagy miért vette meg amúgy mikor már van 2 ilyen szőnyegetek? Tök fura...

Az a ciki ha az sem érdekli amit ti kinéztetek és megveszi :)

2017. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: pont hogy örvendezzett annak, amit megbeszéltünk, ( amúgy puzzel habszőnyeget kértünk, amit majd később használni tud) így nekem is fura.

De ő ilyen, megx a saját feje után, pedig finoman szóltam neki már érte.

2017. dec. 1. 14:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi leszedtük a játékszőnyeg ívéről a játékokat, mert idővel már csak azok érdekelték, már nem csak limbálta őket, hanem kézbe akarta venni, megkóstolni, hurcolászni magával. Már egyéves múlt, de a játékosból még most is előkerül időnként egy-egy játszószőnyeges játék. Esetleg ahol hidegburkolat van a házban, pl. csempe, oda ki lehet vinni magát a szőnyeget, hogy azon üljön, ne a hideg padlón. Már amíg elvan egy helyben :) Más ötletem nincs.
2017. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem:

Aki piros kezet nyomott az 5-ös válaszra, miért tette? (ha egy ostoba anyukáról van szó aki még gerinctelen is ahhoz hogy felvállalja a véleményét, felteszem nem fogja ide leírni csak erre is nyom egyet, de hátha...)

Van tippem de hátha tévedek.

2017. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem nyomtam pirost, de tök értelmetlen a válasza mert nem összehasonlítható egy 7 hónapos és egy 3 hónapos.
2017. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!