Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám miért az...

10 hónapos babám miért az anyósomhoz bújt?

Figyelt kérdés
Elalvás elött mindig engem keres,nyújtja a karját felém.Anyósomék múlt héten itt voltak 2 napot, és hozzá kérte magát,mintha észre sem vett volna engem.Nagyon fájt,miért tette ezt?

2017. dec. 7. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Próbált kedves lenni a vendégekhez. Jobb lett volna, ha üvölt, mikor anyósodat látja?
2017. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ö nem szamít vendégnek,gyakran jönnek
2017. dec. 7. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon fájt? De miért? Mert a Nagymamájához bújt? Hiszen hozzád minden nap bújhat, Ő most újdonság volt neki és gondolom ritkaság. Hogy lehet erre azt mondani, hogy nagyon fájt?
2017. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Heti szinten látja, már nyugdíjas
2017. dec. 7. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Úristen. Komolyan fájt, hogy a mamájához bújt. Ne haragudj, de ez azért durva. Nehogy már az legyen a baj, hogy szereti a mamáját is. Örülnöd kellene, hogy a mamájával is jól elvan, szeretik egymást.
2017. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom igaz 14 hónapos, de nagyon örülök neki, hogy jól elvan anyósommal vagy a nővéremmel. Heti egyszer ott “kell” hagynom valakinél, nyugodt szívvel hagyom ott, mert tudom, hogy szeret velük lenni és nem fájó szívvel jövök el, hogy üvölt utánam a gyerekem.

Amúgy meg ha egész nap veled van, hidd el, unalmas vagy neki. De ezt nem rossz indulattal mondom, hanem tapasztalatból. Az én lányomon is látom, hogy este, amikor apja haza ér, teljesen máshogy viselkedik vele, mint velem. Feldobódik. Vagy ha napokig nem jön valaki rokon vagy barát, akkor is már látom rajta, hogy un.

Szóval szerintem örülj, hogy szereti a mamáját. A mamától meg ne sajnáld a csöpp kis szeretetét.

2017. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy..ha anyukadhoz volna akkor is az volnal?
2017. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gondolom anyumat is szereti, igaz,hogy ö nem tud úgy vele bohóckodni. És anyummal nagyon jó a kapcsolatom, míg az anyósom sokat bánt.
2017. dec. 7. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az anyósodhoz bújt, mert te már unalmas vagy neki, hisz egész nap téged lát. Ő meg újdonság, akkor is ha sűrűn jön. Felnőtt nő létedre most nehogy már ezen féltékenykedj... ezt annyira alapvető dolog tudni.
2017. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk meg ha anyukám van itt állandóan vele akar lenni a 9 hónapos fiam. Hozzá bújik. Én ennek örülök, egyrészt szerintem fontos, hogy másokat is szeressen, és másoktól is szeretetet kapjon, másrészt gondolj arra, hogy rá tudod majd bízni anyósodra, hiszen a babád jól elvan vele. Nem tudom milyen anyósoddal a kapcsolatod, lehet azért fájt, mert annyira nem szívleled? De sose feledd a babádnak te vagy a legfontosabb ha épp máshoz bújik akkor is. Ne legyél féltékeny. Te vagy az anyja, biztosan imád.
2017. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!