Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki vegig vagy...

Van itt olyan aki vegig vagy nagyon sokaig nem tudta a babája nemét?

Figyelt kérdés

Ilyen tenyleg van, vagy az orvos csak nem akar veszodni azzal, hogy megnézze??

Magánorvoshoz járok, ugy latom mindig probalkozik par percig,aztan azt mondja esélytelen. Nem látja cseppet sem a lába közét ( faros es háttal van mindig) 26hkm

Egy hete vtunk utoljára uh-n ,legkozelebb január elején


2017. dec. 8. 12:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem, be volt fordulva ő is, mindig a hátát nyomta ki, azt hittem kiszakad a hasfalam :D nem tudom, mi lehet, valószínűleg gépfüggő is, meg a szonográfuson is sok múlik. A végén már valahol egészen lent, a hasam alján, "fölfelé" ultrahangozva nézte (jobban nem tudom elmagyarázni), de úgy látszott szépen.
2017. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 31. héten mondta, hogy talán kislányra nagyobb az esély. Faros volt a lábát össze zárta és háttal is volt. Nagyon sokáig ultrahangozott mindig mert elfordult.

Kislány lett két fiú után

2017. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek tavasszal a 36. hétig fiút mondtak, aztán Dórit vittek haza. :D
2017. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

11# lehet az a gép akár billíárd dolcsis csodagép ,ha a baba úgy fekszik.:/


Koszonom a valaszokat!!:)

2017. dec. 8. 19:37
 15/24 anonim ***** válasza:
Nálunk a dulám azt mondta ,ö látta ,hogy kisfiu.. a doki pedig ,hogy talán kislány. Már mi sem tudjuk mi lehet annyira izeg mozog igy.meglepetés lesz :)
2017. dec. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
:)) meglepi babák
2017. dec. 9. 13:51
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekunk vegig arrol volt szo hogy lanyunk lesz, amikor megszuletett mondta az egyik nover hogy milyen szep nagy lany. Mire az orvosok fennakadtak hogy mirol beszel, hiszen ez fiu. Ez ket eve tortent, nagyon jol szorakozott mindenki a mutoben.
2017. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Es akkor vegul fiu??:)
2017. dec. 9. 21:24
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen:)
2017. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nekünk is kisfiú lett!:)
2018. júl. 17. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!