Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki csinált olyat, hogy...

Valaki csinált olyat, hogy éjjelre betett az 1 éves gyerekének tejet/tápszert, hogy kiszolgálja magát egyedül?

Figyelt kérdés
Mindig stabilan kel éjjel 1-kor a lányom, eszik és azonnal alszik is vissza. Az egyik barátnőm mondta, hogy ők betesznek neki egy adag tápszert és amikor éjjel felkel a kislányuk megissza és alszik is tovább. Mi a véleményetek erről?
2017. dec. 11. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
75%
Hat eleg undorítónak és gáznak tartom.. a tapszert max egy orat szabad tarolni, utana nem jó, így kvázi romlott tapszert iszik a kislány minden éjjel...Max vizet raknek be, de azt se szoktam, ha szomjas felkelek és megitatom, peidg mar 20 honapos.
2017. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem releváns a válaszom, mivel egyik gyerkcöm sem volt tápszeres, de azt gondolom, sosem tettem volna, egy egyéves mellett még ott kell lenni, amikor eszik-iszik, balesetveszélyes. Vszleg nem történne semmi, de az ördög nem alszik. Ráadásul mindkét gyermekem 1 éves korában még aktívan szopizott éjjel is, szval számomra elképzelhetetlen, hogy ne legyek ott, amikor a kicsim éjjel keres és enni kér.
2017. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
Nem romlik meg amúgy ennyi idő alatt a tápszer, kipróbáltam, nem direkt. Nekem is a balesetveszély miatt fordult meg a fejemben, hogy nem jó ötlet... egyedül iszik már, de álmosan, félkomásan lehet más... 9 hósan leválasztotta magát sajnos, szóval a szoptatás már egy ideje nincs nálunk.
2017. dec. 11. 20:21
 4/93 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire kenyelmesnek lenni azert nem kell.
2017. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 A kérdező kommentje:
Miért? De tényleg érdekel! Ha a balesetveszélyességét félretesszük? Persze, értem miért írod, hogy kényelmes, de az miért is baj?
2017. dec. 11. 20:28
 6/93 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nem vált be, pedig próbáltam. Ha éhes, csak akkor eszik, ha kiveszem és az ölemben tartom. Pedig vizet mindig simán iszik, éjszaka is felébred néha inni. Egy éjjel kb 200 ml vizet simán megiszik, plusz 160 ml tápszert. 16 hónapos. De mi használunk légzés figyelőt, szóval ha félre nyelne az jelezne. Kisebb babával nem merném kipróbálni se.
2017. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:
Azért mert anyák vagyunk mindenképpen legyünk kialvatlanok?
2017. dec. 11. 20:29
 8/93 anonim ***** válasza:
44%

Ezért simán ráhívnám a gyivit. De arra is, aki a vizet teszi be. Csak egyszer nyel félre....

Egyébként de, megromlik.

2017. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért ha éjjel csak egyszer kell felkeni a gyerekhez, attól még nem leszel kialvatlan. És azzal, hogy anya lettél vállaltad azt is, hogy ott vagy ha a gyerekednek szüksége van rád, jelen esetben ha éjjel éhes.
2017. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 A kérdező kommentje:
Légzésfigyelőnk nekünk is van, de éjjel amúgy is fekve iszik. Beviszem a tápit, megfogja, megissza és visszaadja az üveget:). Én még mindig nem gondolom, hogy ez dolog.
2017. dec. 11. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!