Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumiellenesek, ebben az...

Cumiellenesek, ebben az esetben adnatok cumit?

Figyelt kérdés
Igeny szerint szoptatott, 21 honapossal keszunk nagyon hosszu autoutra. Eddig nem volt cumija, de a siras miatt most elgondolkoztam rajta, mert van, hogy nehezen alszik el szopi nelkul a kocsiban Ti adnatok kizarolag az utazas idejere?
2017. dec. 14. 04:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Jézusom. Mi lenne ha engednéd fejlődni. 2 éves!!
2017. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es, mibol gondolod, hogy nem engedem fejlodni? Olvastad a kerdes kiegesziteset, es a kommentjeimet? Szerinted mit kellene csinalnom, hagyjam sirni?
2017. dec. 14. 08:10
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem álltok meg és úgy eteted? Ez a föléhajolás nagyon para. Meg egyébként sem biztonságos út közben ennie a gyereknek. Egy úthiba, máris félerenyel. Értem annyit az az 1 óra, amit így nyertek?


Válaszolva: szerintem is játéknak fogja gondolni

2017. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*értem = ér
2017. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan, de kétlem, hogy elfogadja. Kisfiam is iszsz volt, mégis egy rövid ideig ő is cumizott. De ő sokkal kisebb volt, akkor még elfogadta, két hónappal később már kiköpte, nem kellett neki. 22 hónapos most, szerintem nem is tudná, mit kezdjen egy cumival, ha odaadnám (pár hónapja megtalálta, de csak megrágta és eldobta).
2017. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék. A kocsi ahogy ringatja, az nem altatja el? Az én fiam is iszisz, 32 hónapos, mellen kívül csak járművel lehet elaltatni. Én is szoptattam kocsiban, amíg háttal ül a gyerek a menetiránynak, addig megoldható biztonsàgosan, úgy, hogy az anya is be van kötve.
2017. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy elfogadja. Szerintem ne csinálj ebből akkora ügyet: jó eséllyel simán elaltatja az autó, de ha mégsem, félre álltok egy kicsit. Út közben én sosem mertem megszoptatni őket, pláne, amikor már foguk volt :)
2017. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az en babam csak a kocsiba es babakocsiba fogadja el. Kicsikent csak akkor kapott cumit, ha uton voltunk. Egyeb esetben kikopi, jatszik vele. Nem tudom, hogy egy 2 evesnel mukodne-e. Probald ki. Ugy is kikopi, ha nem kell neki
2017. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nagyon lutri, hogy el tud-e aludni, volt mar tobbszor, hogy sikerult minden nelkul, neha zenevel, de neha semmi nem valik be. Az ajanlott modszerek nemjottek be.
2017. dec. 14. 12:43
 20/20 anonim ***** válasza:
44%
Sógornőm 1.5 éve szoptat és újszülött kora óta kapja a kisfia a cumit, ha beteg akkor egész nap a szájában van, ha jól van akkor csak éjszaka kell neki. Nem lett cumizavaros.
2017. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!