Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves kisfiam fájalja a...

Két éves kisfiam fájalja a kukiját. Húgyúti fertőzés?

Figyelt kérdés

A következő előzményekkel rendelkezünk.

Szeptember óta nagyon sokszor volt beteg (torokfájás, orrfolyás, köhögés) és az orvos mindahányszor antibiotikumot írt fel, persze komolyabb vizsgálatok nélkül. Ez 6x antibiotikumos kúrát jelent, amiből kettőt nem adtam be.

Egy hete belázasodott, nagyon magasra szökött a láza, levert, étvágytalan volt. Elvittem orvoshoz, torokgyulladás, antibiotikum.

Saját felelősségre nem adtam be az antibiotikumot, csak a gyulladásgátlót és a fájdalomcsillapítót. Tegnap este el kezdte fájlalni a kukiját, pisil egyenlőre rendesen, de az is fáj neki.

Mindehhez hozzátartozik, hogy van egy enyhe fitymaszűkülete.


Ráhúzódott a torokgyulladás? Vagy a fitymaszűkület miatt alakult ki? Esetleg a sok antibiotikumos kúra miatt?


Beültettem kamillás vízbe és tőzegáfonyát is vettem.


Honap vigyem ügyeletre?


2017. dec. 15. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Végül mi lett, kérdező? :O
2017. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!