Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én fiam (2,5 hós) nem...

Az én fiam (2,5 hós) nem igazán szeret kézben lenni, csak evéskor. Amúgy egész jól elvan a kiságyban, gügyög, nevetgél. Ha nagyon sír, felveszem, nem igazán nyugszik meg, ő egyedül a kiságyban tudja elaltatni magát, néha sírással. Más is van így?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
De jó Neked:)))))
2010. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kisfiam is dettó ilyen volt,csak ő pluszban nem sírt kb. 3 hónapos koráig,csak a maga módján jelezte ha ébren van pl. ilyen hangokkal,hogy e-ee-e :))

Sosem kellett altatnom,de ne izgulj kinövik hamar :)

2010. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mázlista :-)
2010. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó neked! :)
2010. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom sem szerette igazán ha ölben van, most sem igazán bújós. 19 hó alatt kb. kétszer aludt el a karomban. még a wcre is jön utánam, de nagogyon jól eljátszik egyedül, ha látengem. Nagyon anyás, csak ezt máshogy fejezi Ki. 19 hós, és most már inkább tanulja, hogyan kell hízellegni, főleg Apának, ha el akar érni valamit nála.
2010. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki.

Én lányom 18 hónapos, sosem volt egy ölbebaba. Engem nem zavart sosem, hogy nem szeret ölben lenni, annál inkább a rokonokat és a nagyszülőket. De most már ők is megszokták, hogy ő egy ilyen lány, őt nem szabad "taperolni", csak játszani vele.

Még mindig jobb, mintha egész nap hurcolnod kéne.

2010. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen volt, mikor ennyi idős volt, a világot meg tudtam váltani mellette, a házat fenekestől felforgattam. Most is nyugis baba, megszokta, hogy nincs ölben, de itt van mellettem, játszik, beszélget. Kicsit nyűgösebb mostmár a foga miatt, de a vizsgáimra így is nagyon jól tudok tanulni :) Most 4 és fél hónapos.
2010. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az en kethonapos kisfiamnal detto ez a helyzet... szeretnem tobbet babusgatni, "olbebabazni", de aludni csak a kisagyban szeret, kezben nem..:((

Kedves kerdesfeltevo! Nalatok meddig tartott ez az allapot..? Milyen lett a kisfiad..?

2010. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!