Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon terhes? A jelek megmagys...

Vajon terhes? A jelek megmagysrázhatatlanok

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy no aki előttem még csak egy sráccal volt szexuálisan egyutt. Kb. 2_3 hónappal ezelőtt feküdtek le. Velem ket hete volt együtt. Aznap este bevérzett...


Most már négy napja késik neki de minden este görcsöl. A mellei azt mondja megduzzadtak és más a színe.. rosszul érzi magát azt mondja bal oldalt feszült a petefészke mikor a nőgyógyász belé nyúlt.. De viszont menstruációt sok dolog befolyásohatja a szex kihagyás, stb.. De mitol vérezhetett be? És előző hónapban még megjott neki. Vajon terhes az exétöl? Bocs az osszevisszasagert telefonrol irok és elég zaklatott vagyok most. Ti mit gondoltok erről?



2017. dec. 23. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Neked is sok eszed lehet....23-hónap,azért az feltűnt volna,ha 3 hónapos terhes lenne....

Bevérezni meg sok mindentől be lehet.

Ha még fiatal és nem aktív szexuálisan,akkor simán vétórezgethet a szűzhártyája pl, de lehe méhszájseb is,méhgyulladás is, fertőzések is okozhatnak ilyet..majd a doki megmondja...

Bár azt megnézném,hogy honnan tudja a csaj,hogy konkrténa a petefészke feszült...

2017. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Nem értek ehhez sajnos. De volt egy csomó bent neki és az orvos elvileg azt mondta ciszta de lehet terhes mert más a szine a vaginájának. Herpesze is volt meg meg is volt most nagyon fázva... ezert is nem tudom hogy a hányás mi miatt lehetett... a másik hogy ha terhes akkor már az azutáni hónapban nem kellett volna megjonnie neki nem? Meg korábban jelentkeztek volna a tunetek
2017. dec. 23. 22:17
 3/72 A kérdező kommentje:
Meg vajon miért görcsöl?
2017. dec. 23. 22:20
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hete veled volt es terhes akkor toled van.

Gyerektartas 18 evig , ha nem fizetsz, leulod. Gondolom ettol felsz.

2017. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok! Nagy dilemma elott állok...
2017. dec. 23. 22:34
 6/72 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz: csináljátok egy tesztet.

Legközelebb meg azon dilemázz, hogy érdesített vagy sima gumit húzzál, akkor nem lesz ilyen probléma.

2017. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Az enyém is lehet? Vagy ahhoz koraiak a tunetek?
2017. dec. 23. 23:42
 8/72 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ez minden csak nem terhesség...
2017. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. A mellbimboja elszinezodott, fáradékony, hangulatingadozásai vannak, nem jott még meg neki csak görcsöl és volt hogy elhalt egy magzat benne kb. 4hónapja és azt mondta neki az orvos hogy lehet nem is lehet már gyereke. Az exe bele is élvezett kb. 2_3honapja.. Én részegen szexeltem vele de emlékszem hogy nem élveztem el viszont azt nem tudom hogy csurrant cseppent_e .. De nem hiszem hogy ha terhes tolem van mert koraiak lennének a tunetek bár együttlétunk után volt pecsételő vérzése, lett herpesze, és a tunetek azután váltak szemmel láthatová.. nem tudom mi van..
2017. dec. 24. 00:19
 10/72 anonim ***** válasza:
100%

OMG.....o.o

Nagyon durva lelki állapotban lehet ez a nő, ha vetélés után úgy dug össze vissza,hogy heprpesztől kezdve mindent összeszedett....


Te amúgy most kije vagy?

2017. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!