Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órakor és mennyire...

Hány órakor és mennyire nehezen alszik el a pici babátok?

Figyelt kérdés

A miénk általában éjjel 1-2 óra között és nagyon nehezen. Délután 5 órakor alszik el, felkel 7 körül, fürdetés, etetés és nincs alvás. Néha 3 óráig is ébren van. Van így más babája is?

9 hetes baba.


2018. jan. 2. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos, éjfél körül alszik el rendesen. Addig csak 15-20 percekre...

Napközben sem alszik sokat.

2018. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Születése óta este 6 és 7 között megy aludni, az első 5 hét rossz volt, de kiderült hogy nagyon fájt a hasa mert laktóz érzékeny. Amióta laktózmentes tápszert kap (5 hetes kora óta) azóta szépen, könnyen, egyedül elalszik. Most 16 hónapos.
2018. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fu, te se jártál jobban. Az én fiam másik irányba tévesztette az éjszakát, délután 2-kor úgy beájult, hogy csak enni kelt fel. Hajnal 3 után meg vagy aludt vagy nem. Olyan 2,5 hós korban rendeződött a helyzet de másfél éves korig koránkelő maradt.


A kislányommal megfogadtam, hogy próbálok az elejétől alakítgatni, hogy vele ne legyen ez, ehhez képest neki is korán kezdődik az éjszaka, 6-kor. Pár napos kora óta. Fél éves és max fél 7-kor alszik, azért nem akarom kínozni se, de kel is korán ő is, altalában max 5-kor ébren van.

2018. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2,5 evesem van, ujszulott kora ota keson , 10-11 kor alszik el.

Masfel eves koraig ejjel 2-3 orankent kelt, " vegleg " reggel 8 korul ebred.

2018. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Három hónapos a pici babám! Kb 1 hónapja állt be nálunk az esti elalvás! 9-10 között elalszik és reggel 7-8 között kel! Napközben evés után általában 1-1,5 órát van fent, majd ugyanennyit alszik is a következő evésig! :)
2018. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Este/du 19 felé alszik el. Etetem, fürdetjuk, majd leteszem és alszik. A fürdés lefárasztja, a végére már nyűgös. Reggel kb 8ig alszik. Egy, max két alkalommal kel ezalatt szopizni. Nappal is jó alvó. Kb. 3*alszik 1-1.5órát és kb. 2.5-3óránként eszik. Altatni magamon szoktam ha kell. (max nappal kell..)


4 honapos.

2018. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk eléggé jól beállt a dolog. Bár én borzasztóan figyeltem és figyelek a jelzéseire. Nincs olyan hogy óra...

Nem igazodunk órához. Felesleges.

2óránként alszik 30 percet. De a 30 perc változó. A 2 óra állandó még..

Tehát ha pl 6kor telik le a 2óra ébrenlét akkor altatom, fél 7 ig alszik.

Azaz fél 9 kor jön a kövi altatás. Akkor általában 8kor fürdik. Babamassszazs stb..

Ha 7kor tellik le a 2 óra biztos nem állokneki fürdetni gyorsan-gyorsan.. Magammal és a babámmal csesznék ki. Épp ezért írtam, h mi nem az órához kötjük.

Tehát ha 7kor kell aludni fél 8 ig akkor fél 10kor altatom újra. Fél 9-9 fele fürcsi.


Ezért nem tudom megmondani mikor alszik el. De 2 óránként kel enni. Van hogy 3.

Anyatejes 5 hónapos baba anyuja ;)

2018. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!