Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azon gondolkodom, hogy 6 hós...

Azon gondolkodom, hogy 6 hós fiamnak veszek nyárra egy téli overállt?

Figyelt kérdés
csak én vagyok olyan őrült, hogy elővettem a téli overállt és a fentin gondolkozok, vagy ilyen szélsőséges időjárás mellett másnak is eszébe jutott már?
2010. jún. 4. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

nekem nem jutott az eszembe, ne haragudj, de ez őrültség

mit fogsz ráadni télen a mínuszokban?

nem volt 10-15 foknál kevesebb, a téli overál túlzás, főleg, hogy tied máér nem is olyan kicsi

egyébként meg jön a melge, 7végén 30 fok lesz

2010. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mit hordasz nyáron? Nehogy már ráadj egy téli zsákot a gyerekre! Hamarosan jön a meleg, nem lesz egész nyáron 15 fok! Ha meg mégis, akkor elég rá még egy pulcsi!
2010. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szar idő van,de ez az azért nagy túlzás.már télen sem adtam rá az overált ha melegebb volt.most hűvös van,de azért egy vastagabb nadrág,pulcsi,kabát,sapi bőven elég neki.
2010. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha őszinte választ akarsz akkor igen, csak Te vagy ilyen őrült, hogy a szavaddal éljek, hogy ilyenen gondolkodsz.
2010. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök érdekes, pont most a napokban láttam több babát is téli overálba öltöztetve...még el is gondolkoztam hogy ÉN vagy hülye hogy a 7 hós lányomon csak body, póló vastag kardigán meg plüssös tréninggatyó van? (meg persze cipő)
2010. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezt megkaptam!:) 10 fokot mértem tegnap a teraszon, rugire ráadtam a plüss overállt, és egyáltalán nem volt beleizzadva!!! pont jó volt a testhőmérséklete. A hosszútávú előrejelzés június hónapra éjszaks 3 fokot ír éjszakára....
2010. jún. 4. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És éjszaka fogod kivinni a babát?

Nos, az előrejelzésnek annyira hihetsz, mint a pletykalapoknak. 1 hétre előre sem tudnak megfelelő előrejelzést adni, nemhogy egész nyárra! Vegyél inkább nyári ruhákat a gyerkőcnek, reméljük pár napon belül kell is!

2010. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ártanál evle a babádnak. Kell a természetes védekezés, immunrendszer erősítés. nem kell túlságosan beöltöztetni, mert élen annál betegesebbek lesztek. Ilyen időben simán elég egy plusz farmerkabát vagy egy széldzseki.
2010. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a plüss overáll nem téli overáll szerintem...
2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja a plüss overál ami csak egy vékonyabb de plüss anyag, az szerintem se téli:) Én azt értettem téli alatt ami ez a vastag steppelt, vagy pufi egybe zsák.
2010. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!