Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overállt adjak 1 éves fiamra?

Overállt adjak 1 éves fiamra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
10fok felett szerintem ne. vastagabb nadrág, harisnya.
2011. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
plusz fokba én már nem adok overallt.
2011. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért 10 fok alatt még overállt adtam rá. Főleg ha fújt hidegebb szél. Most hogy süt a nap és 13 fok van, bélelt kisnadrág, alatta harisnya,kiskabát. 13 hónapos a lányom.
2011. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,off-én alulöltöztetem?Csak mínuszba van overáll,ilyen időben már csak bélelt nadrág-harisnya nélkül-rövidujjú body,hosszúujjú póló és dzseki,nem beteges egyáltalán.
2011. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy öltözteted alul. Az enyémeimen is sima tréninggatya van vékony harisnyával. Body-póló-pulcsi+ vékony kabátka. Állandóan mozgásban vannak, és még így is ragad a bőrük....

Ha én plusz fokba overallt adnék, főnének a saját levükben. inkább nem :)

De hát minden gyerek más. Vannak nyugodtabb egy helyben ülő gyerekek, akik nem mozgolódnak és ráadásul fázósak. Nekik biztosan kell.

Az enyémeim folyton mozognak, eleve hamarabb izzadnak. Volt hogy én is túlöltöztettem, azt hittem fázni fognak, kaptak annyi ruhát amennyit én vettem föl magamra. Hát jól kitoltam szegénykéimmel. Meg is fáztak. Azóta egyel kevesebbet kapnak ruhából mint én :)

2011. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!