Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szorakoztassam a 4...

Mivel szorakoztassam a 4 hetes babamat ha ebren van?

Figyelt kérdés
Ha ebren van akkor mindig olben lenne de csak ugy jo neki ha kozben setalok,ha leulok sir... nem tudom miert nemjo neki ha leulok. Egybol eszreveszi. Ez igy eleg faraszto, mert van h ket harom orakat ebren van..mivel massal tudnam lekotni?
2018. jan. 8. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csecsemő szereti ha járkálnak vele, vehetsz hintát, rezgös pihenöszéket, ha nem akarsz vele mászkálni, de az ő igénye teljesen normális amúgy és egy 4 hetes nem fog neked játszani és nem is lehet lekötni semmivel. Vegyél hordozókendőt és kösd magadra.
2018. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mesélj neki malac vicceket, énekelj neki, vágj grimaszokat, táncolj vele, tanítsd főzni... Így hirtelen.
2018. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Nyomd vissza.
2018. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso! Te meg huzz innen ha nem tetszik a kerdesem! Nem tudom higy lehet valaki ilyen gyoker!
2018. jan. 8. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elsőt tudom ismételni. Frankó combizmokat szereztem az első hónapokban a táncolgatással babszival a kezemben ;)
2018. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hordozókendő és főztem, meg mondtam mindent amit csinálok.
2018. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kendőben nem maradt...sokat segített az adamo hinta meg sokszor volt a babahordozóban, vittem magammal minden helyiségben ahol éppen voltam.

Ha semkise volt jó cipeltem.

2018. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!