Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kötődöm a saját babámhoz,...

Nem kötődöm a saját babámhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3hetes és a magam szemében megbuktam, mint anya. Felkelek éjjel hozzá, egésznap ellátom, de nem érzem azt 'hu de szerelmes vagyok bele'. Inkább feladatnak érzem az ellátását, kissé tehernek is talán. Tudom ez borzasztóan hangzik. Most már elég sokat fent van, de én megunok vele ennyit foglalkozni, mert még csak néz, de sokszor nem is engem. Simogatom, meg beszélek hozzá, de egy óra múlva megunom. Am szeretem a gyerekeket, akikkel már lehet vmit kezdeni, de az ilyen picikkel sosem tudtam mit kezdeni. Féltem is h majd a sajátommal se tudok mit kezdeni és tessék tényleg. Nagyon el vagyok keseredve. A férjem mondja,hogy nagyon büszke ,hogy ilyen jó anya vagyok, és h milyen jól csinálok mindent, de ő csak este lát 2-3órát az egészből. Nagyon szégyenlem magam emiatt. Más volt így vagy csak én buktam meg anyaként? Am nem tudom, hogy számít-e de sürgősségi császár volt, úgy h meg sem indult a szülés és a császár után csak 6órával láthattam, míg az apja hamarabb.
2018. jan. 10. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tök normális.


"Anyai ösztön" NEM létezik, hiszen akkor nem ölnék meg a gyereküket annyian, meg mindenki rögtön "szerelmes" lenne a gyerekébe.


Én soha nem kötődtem hozzá igazán. Szeretem, ellátom, déedlgetem, de ennyi. Örülök hogy van, sokat ad az életünkhöz, de a férjemet pl. máig jobban szeretem.


Aki szerint szmét vagyok, mondja meg, nem érdekel, én nem tartom magam annak.

2018. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

Üdv a klubban. Én még mindig várok a nagy "csodára", pedig már két éves a lányom.


Problémamentes hüvelyi szülés, a szülés után végig együtt voltunk. A szoptatás, éjjeli kelés sem viselt meg, és depressziós se vagyok. Egyszerűen nincs semmi különleges érzésem felé. Itt van oké, ő is egy rokon, aranyos meg minden, de nem ájulok el tőle. Ha a testvérem gyereke lenne, akkor is kb. ennyire szeretném szerintem. Tudom, hogy én vagyok az anyja, és ennek megfelelően viselkedem, de nem "érzem".

2018. febr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Bai987 válasza:
Szia.Az en nagyobbik lanyom koraszulott,6hettel elobb erkezett.(egeszsegesen csak kicsi volt).termeszetes szules volt,megmutattak es egybol evettek,es 2 oraval kesobb lathattam,de megfogni csak 1nappal kesobb engedtek.3hetet volt bent mikor haza hozhattuk.Mara mar lassan 1,5eves,es nem erzem a kotodest,szuletese ota ezt erzem h elvettel tolem,es nem alakult ki a kotodes.Szeretem,tudom h az enyem de nem erzem.Rettenetes erzes,egszseges minden rendben vele,hasfajas,nehez kakilas,nem alvas,szepatacios szorongas mindenbol jut jutott boven.Nagyon Szeretem csak a kotodest nem erzem,es igy nehezem viselem a rossz dolgait.sokszor gondolkozom h van e szuksegem orvosra de valoszinuleg van,hatha tudna segiteni feldolgozni a traumat.
2018. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megunod...😂😏 Ez jó😂😂😂
2018. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, változott azóta? Enyém most 3 hónapos, de hasonlóan érzek mint te..veled azóta mi van?
2021. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!